Vyhledávač

  
Loading

Články

POUPATA JSOU NEJLEPŠÍ

6 14

Vložil(a)
14.6.2011 11:14  RssIcon

Tak toto je nejlepší tým projektu Improvizovaná ligapoupata. Tým Poupat z C1A ve  složení Libuše Holoubková, Adéla Vlčková, Michaela Šancová, Martina Cahová, Barbora Semotánová, Josef Melich, Dominik Dráb, Vašek Rejna, Dominika Vašíčková, Miloslav Sloup, Michaela Dohnálková, Nikola Kuchařová, Aleš Říha a Petr Jirásek. Trenérem tohoto týmu je Alena Jirsová.

 

 

 

Smyslem tohoto projektu je si poutavou a zábavnou formou prověřit znalosti z psychologie a sociální psychologie. Příprava akce trvala 2 měsíce. V přípravné fázi se vytvořily týmy, zpracovával se veškerý materiál potřebný k samotné realizaci improligy. Kromě toho museli všichni účastníci prokázat znalosti z pravidel vyhodnocením videa z minulého ročníku.

Samotná realizace spočívala v improvizaci na vylosovaná témata, probíraná o hodinách ZSV. Témata byla trochu zvláštní tím, že vyžadovala jasnou představivost účastníků. Např. "Rodina Sancholmelflegmatová jede do divadla" znamenalo, že tým při své improvizované scénce musel představit všechny typy temperamentu. Na stejné vylosované téma improvizovaly dva týmy a hlasováním obecenstva se rozhodlo o vítězi. Takových iklání proběhlo devět - a z toho vzešel konečný vítěz: POUPATA (C1A). Na druhém místě se umístilo družstvo Richmanů z C1B.

richmaniCelý projekt moderovali určení studenti a ti i soutěžili. Obecenstvo nakonec určilo jako vítěze Matěje Drahokoupila (C1B).

drahokoupil 

Celé klání bedlivě kontrolovali pomocní rozhodčí pod vedením hlavních rozhodčích  z řad učitelů ZSV. I tady byl odhlasován vítěz. Stal se jím pomocný rozhodčí Jiří Kubelka z V5A.kubelka                                                               

           impro5                                     impro1

Další fotografie vás zavedou do průběhu projektu.

impro2impro 

 

impro3

impro4

impro6

impro7 impro8

impro9 impro10 impro12

impro11

Nakonec můžeme říci: "Stálo to za to a děkujeme všem"

Zdeněk Maňák, Lenka Píchová, Ilona Gembiczká

Tags:
Kategorie:
Umístění: Blogs Parent Separator Maňák

3 Počet komentářů ...


had not roused me by calling upon me and informing me that the boat was ready to sail
# Cheap Butterfly Vibrations T-Shirts

By TrackBack on   12.8.2016 8:36

while
# Dental Hygienist Rock Star Mouses & Mousepads

By TrackBack on   12.8.2016 13:47

良い消息!良い消息! HEMRMESのブランドが必要で、注意します! 当店、HERMES専門店。 予約購入した後。 あなたの特恵を与えた意外な喜びに。 以下の条件を保証します: 価格、特恵を与えます。 必要な取引先、メールは連絡します。 品質はとても良いです。 使いを信じて、最も良いです。 保証して、広大で、取引先は好きです。
# ロレックス レディース モデル bmi

By TrackBack on   14.8.2016 20:39