Přehled akcí: leden 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.1.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
7.1.
(Po)
 

 

Seminář
Hodnotitel MZ NEJ

 

Ch

 

 
8.1.
(Út)
 

 

Monotematický den
Vzduch (2 CHE, BIO + ZEM, CEJ)

V2A

 

 

 
9.1.
(St)
 

 

Sběrový den

 

 

 

 
10.1.
(Čt)
 

 

Exkurze
Praha, gotika

V2A

Be, Ko

 

 
11.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples
C4B

C4B

 

 

 

Sportovní akce
Futsalová liga, regionální kolo, Kolín

 

Sk

 

 
12.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 
13.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
14.1.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
15.1.
(Út)
 

10:00-12:35

Testování
SCIO - MAT, ZSV, OSP

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Soutěž
MO, kat. A, KK

 

Rs

 

 
16.1.
(St)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
17.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 

Seminář
Hodnotitel MZ NEJ

 

Ch

 

 
18.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
19.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
21.1.
(Po)
 

10:00-11:40

Beseda
Bezpečný internet

V1A

 

 

10:55-11:40

Přednáška
Čas proměn, V2A (Dív), 311

V2A(Dív)

 

311

11:50-13:30

Soutěž
KS NEJ, ŠK, 309

 

 

309m

13:00

Soutěž
Anglicky o Cenu Munkovy nadace

 

Ba

311

 
23.1.
(St)
 

16:45

Klub mladých diváků

 

 

 

 
25.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples
V8A

V8A

 

 

 
28.1.
(Po)
 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

 
29.1.
(Út)
 

8:05-12:35

Soutěž
MO, kat. B a C, ŠK

 

 

120v

16:00

Vysvědčení
Zápis známek a absencí

 

 

 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

 
30.1.
(St)
 

14:30

Pedagogická rada
Vyučování končí po 7. VH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 

Soutěž
Bobřík informatiky, Praha

 

Su

 

 

Soutěž
MO (V4A), OK

 

 

 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

 
31.1.
(Čt)
 

8:05-13:30

Soutěž
Olympiáda v českém jazyce, OK

 

Pr

 

 

Vysvědčení
Předání výpisu vysvědčení za 1. pol. šk. r. 2018/2019 - TH (podle rozvrhu)

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři