Přehled akcí: duben 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.4.
(Po)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD (výběr z 2. r.)

 

Kr, Ný

 

 
2.4.
(Út)
 

 

Porada ředitelů

 

Sl

 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD (výběr z 2. r.)

 

Kr, Ný

 

 

Soutěž
KS FRJ, KK, Nymburk

 

 

 

Soutěž
Prezentiáda, KK, Praha

 

 

 

Soutěž
MO, kat. B a C, KK

 

Su

 

 
3.4.
(St)
 

8:05-12:35

Soutěž
FYO, kat. E, F, OK

 

 

111l, 113v

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD (výběr z 2. r.)

 

Kr, Ný

 

 
4.4.
(Čt)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 

Soutěž
CHO, KK

 

 

 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD (výběr z 2. r.)

 

Kr, Ný

 

 

Kulturní akce
Frankofonie, Praha

V5A(frj)

 

 
5.4.
(Pá)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD (výběr z 2. r.)

 

Kr, Ný

 

 
8.4.
(Po)
 

11:50-13:30

Kulturní akce
Jiří Orten - křest posledního svazku sebraných spisů + beseda (M. R. Křížková, E. Janečková, M. Havránková)

V8A, C4A, C4B

Pe (C4B), Pr (C4A), Ve (V8A)

311

 

Monotematický den
Komunismus ve 20. století (5 DEJ)

V6A, C2A, C2B

 

 

 

Seminář
Exchange of experiences School management / leadership in schools, SRN

 

Sl

 

 
9.4.
(Út)
 

 

Soutěž
MO (V1A - V3A), OK

 

 

 

 

Seminář
Exchange of experiences School management / leadership in schools, SRN

 

Sl

 

 

Soutěž
Prezentiáda, KK, Praha

 

 

 
10.4.
(St)
 

12:30-14:40

Maturita
PP - CJL

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 207m, 208v, 210v

12:30-15:10

Maturita
PP - CJL (PUP)

V8A, C4A, C4B

 

209m

 

Soutěž
BiO kat. D, OK, KH

 

 

 

 

Seminář
Exchange of experiences School management / leadership in schools, SRN

 

Sl

 

 
11.4.
(Čt)
 

8:00- 9:35

Maturita
PP - ANJ (PUP)

V8A, C4A, C4B

 

209m

8:00- 9:20

Maturita
PP - ANJ

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

10:00-11:20

Maturita
PP - NEJ

V8A, C4A, C4B

 

207m

 

Seminář
Adiktologická konference, Nesuchyně

 

Ge, Je

 

 

Seminář
Exchange of experiences School management / leadership in schools, SRN

 

Sl

 

 
12.4.
(Pá)
 

8:05- 9:40

Finanční gramotnost - beseda
Finanční gramotnost, 311

V6A, C2A, C2B

Mň (C2A), Ra (V6A), Su (C2B)

311

8:30-10:20

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 1. termín
Test MAT (PUP)

 

 

207m

8:30-10:00

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 1. termín
Test MAT

 

 

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

10:00-11:40

Finanční gramotnost - beseda
Finanční gramotnost, 311

V7A, C3A, C3B

Mň (V7A), Ra (C3A), Rs (C3B)

311

10:50-12:10

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 1. termín
Test CJL

 

 

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

10:50-12:25

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 1. termín
Test CJL (PUP)

 

 

207m

 

Seminář
Adiktologická konference, Nesuchyně

 

Ge, Je

 

 

Exkurze
Planetárium: Po stopách energie; Vesmír a světlo

V3A, V4A

Če, Ko, Šá

 

 

Seminář
Exchange of experiences School management / leadership in schools, SRN

 

Sl

 

 
15.4.
(Po)
 

8:30-10:20

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 2. termín
Test MAT (PUP)

 

 

207m

8:30-10:00

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 2. termín
Test MAT (zahraniční ZŠ)

 

 

209m

8:30-10:00

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 2. termín
Test MAT

 

 

204v, 205v, 206v

10:50-12:25

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 2. termín
Test CJL (PUP)

 

 

207m

10:50-12:10

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 2. termín
Test CJL

 

 

204v, 205v, 206v

 
16.4.
(Út)
 

8:30-10:00

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 1. termín
Test MAT

 

 

204v, 205v, 206v, 208v

8:30-10:20

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 1. termín
Test MAT (PUP)

 

 

207m

10:50-12:25

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 1. termín
Test CJL (PUP)

 

 

207m

10:50-12:10

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 1. termín
Test CJL

 

 

204v, 205v, 206v, 208v

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 

Soutěž
BiO kat. C, OK, KH

 

 

 

 
17.4.
(St)
 

8:30-10:00

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 2. termín
Test MAT

 

 

204v, 205v, 206v, 207m

10:50-12:10

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 2. termín
Test CJL

 

 

204v, 205v, 206v, 207m

 
18.4.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
25.4.
(Čt)
 

 

Sluníčkový den

V5A

 

 

 
26.4.
(Pá)
 

 

Vysvědčení

V8A, C4A, C4B

 

 

 
27.4.
(So)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 
28.4.
(Ne)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 
29.4.
(Po)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 
30.4.
(Út)
 

 

Soutěž
SOČ, KK

 

 

 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři