Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(So)
 

 

Adaptační kurz
V1A

 

 

 

 
2.9.
(Ne)
 

 

Adaptační kurz
V1A

 

 

 

 
3.9.
(Po)
 

8:05

Slavnostní zahájení školního roku
aula

V1A, V2A, V3A, V4A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, He

 

 
4.9.
(Út)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, He

 

 
5.9.
(St)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, He

 

 
6.9.
(Čt)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, He

 

 
7.9.
(Pá)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, He

 

 
13.9.
(Čt)
 

8:00- 9:30

Maturita
Podzimní termín

 

Br, Dš, Ps, Sv, Ve

209m

 
14.9.
(Pá)
 

9:00

Kulturní akce
Francouzské velvyslanectví

 

Li, Sl, Tů

 

9:45-10:00

Projekt
Dobrovolnictví - schůzka, 117

 

Šá

117m

 

Burza učebnic
hala - přízemí (před vyučováním a o přestávkách)

 

 

 

 
16.9.
(Ne)
 

 

Projekt
Výměna žáků, Jaworzno, Polsko (výběr ze tříd)

 

Dl, Ps

 

 
17.9.
(Po)
 

 

Projekt
Výměna žáků, Jaworzno, Polsko (výběr ze tříd)

 

Dl, Ps

 

 
18.9.
(Út)
 

 

Projekt
Výměna žáků, Jaworzno, Polsko (výběr ze tříd)

 

Dl, Ps

 

 

Monotematický den
Voda (2 CEJ, 2 CHE, 2 ZEM + BIO)

V3A

 

 

 
19.9.
(St)
 

 

Projekt
Výměna žáků, Jaworzno, Polsko (výběr ze tříd)

 

Dl, Ps

 

 

Seminář
Celostátní setkání učitelů MAT SŠ

 

Su

 

 

Soutěž
MO, konzultace Praha

 

Rs

 

 
20.9.
(Čt)
 

8:00-14:00

Sportovní akce
Středoškolský pohár v atletice, Čáslav

 

Sk

 

 

Projekt
Výměna žáků, Jaworzno, Polsko (výběr ze tříd)

 

Dl, Ps

 

 

Seminář
Celostátní setkání učitelů MAT SŠ

 

Su

 

 
21.9.
(Pá)
 

16:00

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 

Soutěž
Ekoolympiáda, Vlašim

 

Br

 

 

Seminář
Celostátní setkání učitelů MAT SŠ

 

Su

 

 

Projekt
Výměna žáků, Jaworzno, Polsko (výběr ze tříd)

 

Dl, Ps

 

 
22.9.
(So)
 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 
23.9.
(Ne)
 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 
24.9.
(Po)
 

 

Monotematický den
Pohádky, mýty, pověsti (2 ANJ, 2 MAT, DEJ, BIO)

V1A

 

 

 

Monotematický den
Kutná Hora (4 DEJ ex, 2 MAT)

V5A

 

 

 

Sportovní akce
Okresní olympiáda v atletice, KH

 

Wi

 

 

Monotematický den
Multikulturalita (2 MAT, LIT, BIO, 2 DEJ)

V2A

 

 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 

Seminář
Cesty k matematice

 

Rs

 

 
25.9.
(Út)
 

 

Exkurze
PS PČR, politologický blok (pola)

V8A(pola), C4A(pola), C4B(pola)

Ge (C4B(pola))

 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 

Seminář
Cesty k matematice

 

Rs

 

 

Projekt
Železné hory

V3A

Br, Kp

 

 
26.9.
(St)
 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 

Monotematický den
Kutná Hora (4 DEJ ex, 2 MAT)

C1A

 

 

 
27.9.
(Čt)
 

11:50-13:30

Preventivní program
Bolest jménem šikana

V1A

Kp (V1A)

311

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 

Monotematický den
Kutná Hora (4 DEJ ex, 2 MAT)

C1B

 

 

 
28.9.
(Pá)
 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 
29.9.
(So)
 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 
30.9.
(Ne)
 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 
1.10.
(Po)
 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, v KH (V4A - NEJ)

 

 

 

 

Projekt
Výměnný pobyt - Huangzhou, Čína

 

Ba, Oz, Sl

 

 
2.10.
(Út)
 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, v KH (V4A - NEJ)

 

 

 

 
3.10.
(St)
 

8:55- 9:40

Projekt
VCR - losování

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba (C1A), Be, Bř, Bd, Če (V3A), ČJ (C4A), Dl (C3A), Dš (C3B), Ge (C2A), He (V5A), Ch, Je, Kp (V1A), Ko (V2A), Kr (C4B), Km, Li, Ma, Mň (V7A), Nm (V6A), Ný, Oz, Pe (V4A), Ps, Pr, Ra, Rs, Sl, Sk (C1B), Su, Sv (C2B), Šá, Tů, Vň, Ve (V8A), Wi

 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, v KH (V4A - NEJ)

 

 

 

 
4.10.
(Čt)
 

10:00-11:40

Sportovní akce
Přespolní běh, NG

 

Wi

 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, v KH (V4A - NEJ)

 

 

 

 
5.10.
(Pá)
 

12:45

Volby
Vyučování končí po 5. VH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ch, Je, Kp, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Pe, Ps, Pr, Ra, Rs, Sl, Sk, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Wi

 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, v KH (V4A - NEJ)

 

 

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
6.10.
(So)
 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
7.10.
(Ne)
 

 

Projekt
Holandsko (výběr, 3. r.), KH

 

 

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
8.10.
(Po)
 

 

Projekt
Holandsko (výběr, 3. r.), KH

 

 

 

 

Monotematický den
Řešení problémů a rozhodovací dovednosti (2 ZEM, 2 MAT, 2 CEJ)

V4A

 

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
9.10.
(Út)
 

 

Projekt
Holandsko (výběr, 3. r.), KH

 

 

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
10.10.
(St)
 

 

Projekt
Holandsko (výběr, 3. r.), KH

 

 

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
11.10.
(Čt)
 

 

Projekt
Holandsko (výběr, 3. r.), KH

 

 

 

 

Seminář
Strategie řešení šikany, Praha

 

Bd

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
12.10.
(Pá)
 

 

Projekt
Holandsko (výběr, 3. r.), KH

 

 

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
13.10.
(So)
 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
14.10.
(Ne)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, KH

 

 

 

 

Projekt
Glen Rock High School, USA

 

Dš, Sv

 

 
15.10.
(Po)
 

 

Burza studijních oborů
Kolín

 

Bd

 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, KH

 

 

 

 
16.10.
(Út)
 

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, KH

 

 

 

 
17.10.
(St)
 

8:05- 9:40

Beseda
V. Dlouhý - Aktuální témata současnosti (ekonomika vs. školství, EU atd.)

V7A(szea), C3A(szea), C3B(szea), V8A, C4A, C4B

Br (C3B(szea)), Ge (V8A), Mň (C4B), Sk (C4A)

311

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, KH

 

 

 

 

Porada ředitelů

 

Sl

 

 
18.10.
(Čt)
 

 

Porada ředitelů

 

Sl

 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, KH

 

 

 

 
19.10.
(Pá)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, KH

 

 

 

 
24.10.
(St)
 

 

Divadelní představení v angličtině
G. B. Shaw - Pygmalion, Selesiánské divadlo, Praha

V7A, C3A, C3B

Bř, Dš, Km, Sv

 

 

Burza studijních oborů
Kutná Hora

 

Bd

 

 
25.10.
(Čt)
 

 

SOČ
přípravná schůzka

 

Nm, Pr

 

 
29.10.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
30.10.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
31.10.
(St)
 

 

Ředitelské volno

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
5.11.
(Po)
 

 

Soutěž
pIšQworky, OK

 

 

 

 

Seminář
Konzultační seminář - MZ, PŘ

 

 

 
7.11.
(St)
 

 

Sportovní akce
Futsalová liga

 

Nm, Sk

 

 
8.11.
(Čt)
 

10:55-13:30

Projekt
Veletrh cestovního ruchu - příprava tříd

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

14:00

Pedagogická rada
Vyučování končí po přípravě tříd na VCR (ve 13.30)

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ch, Je, Kp, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Pe, Ps, Pr, Ra, Rs, Sl, Sk, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Wi

 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 

Volby do školské rady
Plnoletí žáci - 9:40 - 10:00 - 311 Zákonní zástupci žáků během schůzek s rodiči (17:00 - 19:00)

 

 

 

 
9.11.
(Pá)
 

 

Projekt
Veletrh cestovního ruchu

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
12.11.
(Po)
 

11:50-13:30

Beseda
Chraňme lesy

V5A, C1A, C1B

 

311

 

Exkurze
Terezín

V6A, C2A, C2B

Ge, Je, Mň, Sv

 

 
13.11.
(Út)
 

9:40

Maturita
Informace k MZ 2019, 311, Ný

V8A, C4A, C4B

 

311

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 
14.11.
(St)
 

 

Seminář
ICZ

 

Oz, Sl

 

 
15.11.
(Čt)
 

8:05-14:20

Sportovní akce
Florbal, chlapci, OK

 

Sk

 

 
16.11.
(Pá)
 

10:55-12:35

Preventivní program
Rasismus a předsudky

C2A

Ge

311

 

Seminář
Formativní hodnocení, ČB

 

Kp, Šá

 

 
17.11.
(So)
 

 

Seminář
Formativní hodnocení, ČB

 

Kp, Šá

 

 
21.11.
(St)
 

8:55-10:45

Soutěž
Olympiáda v českém jazyce, ŠK

 

Pr

212v

 

Sportovní akce
Florbal, dívky, OK

 

Sk

 

 
23.11.
(Pá)
 

9:00-10:15

Soutěž
Best in Deutsch (výběr ze tříd)

 

Dl

254p

 

Soutěž
Náboj (Junior), Praha

 

Če

 

 

Seminář
Hodnotitel CJL

 

Ch

 

 
26.11.
(Po)
 

10:00-11:40

Preventivní program
Skrytá nebezpečí internetu

C1B

Ge

311

10:00-11:40

Beseda
Bezpečný internet

V1A

 

 

11:50-13:30

Preventivní program
Skrytá nebezpečí internetu

C1A

Ge

311

 
27.11.
(Út)
 

 

Kulturní akce
Zítra to spustíme, přehlídka div. souborů v Praze

 

Kr, Oz, Pe

 

 
28.11.
(St)
 

8:05- 9:40

Beseda
Oceán plastů

V1A, V2A, V3A, V4A

Če (V3A), He (V4A), Kp (V1A), Su (V2A)

311

8:05-13:30

Sportovní akce
Florbal, OK, dívky

 

Wi

 

 
30.11.
(Pá)
 

8:55-10:45

Soutěž
Angličtinář roku, V8A + výběr z C4A a C4B

V8A

Km

254p

9:00-14:00

Den otevřených dveří

 

 

 

 

Seminář
Hodnotitel CJL

 

Ch

 

 

Maturita
Termín odevzdání přihlášek k MZ

V8A, C4A, C4B

 

 

 
1.12.
(So)
 

9:00-12:00

Den otevřených dveří

 

 

 

 
3.12.
(Po)
 

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (2 + 1 MAT, 2 ONV)

V4A

 

 

 

Monotematický den
Evropa a svět nás zajímá (2 LIT, 2 MAT, BIO, DEJ)

V3A

 

 

 
4.12.
(Út)
 

8:05-13:30

Sportovní akce
Stolní tenis, OK

 

 

163

8:05-13:30

Sportovní akce
Futsalová liga, chlapci, OK

 

 

161

10:55-12:35

Preventivní program
Kult těla, poruchy příjmu potravin

V3A

Je

311

 

Monotematický den
Kooperace a kompetice (2 BIO, 2 MAT, ANJ)

V1A

 

 

 
6.12.
(Čt)
 

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (2 MAT, 2 DEJ, ONV)

V2A

 

 

 
11.12.
(Út)
 

8:05-12:35

Soutěž
MO, kat. A, ŠK

 

 

214m

 
13.12.
(Čt)
 

8:05-11:40

Projekt
Improliga

V5A, C1A, C1B

Ge, Je, Mň

311

 
14.12.
(Pá)
 

 

Seminář
Francouzský institut (metody ve výuce Fj)

 

Je, Tů

 

 
17.12.
(Po)
 

14:25-16:00

Soutěž
Mladý Démosthénes - výběr ze tříd

 

Ge, Je, Mň

311

 
20.12.
(Čt)
 

18:30

Kulturní akce
Vánoční koncert, aula

 

 

 

 
21.12.
(Pá)
 

10:55-11:40

Třídnická hodina
v kmenových třídách

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Ba (C1A), Če (V3A), ČJ (C4A), Dl (C3A), Dš (C3B), Ge (C2A), He (V5A), Kp (V1A), Ko (V2A), Kr (C4B), Mň (V7A), Nm (V6A), Pe (V4A), Sk (C1B), Sv (C2B), Ve (V8A)

 

11:50-12:35

Kulturní akce
Vánoční koncert - aula (Vyučování po koncertu končí)

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Ba (C1A), Če (V3A), ČJ (C4A), Dl (C3A), Dš (C3B), Ge (C2A), He (V5A), Kp (V1A), Ko (V2A), Kr (C4B), Mň (V7A), Nm (V6A), Pe (V4A), Sk (C1B), Sv (C2B), Ve (V8A)

 

 

Seminární práce
Sem. práce - odevzdání elektronické podoby

V8A, C4A, C4B

 

 

 
24.12.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
25.12.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
26.12.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
31.12.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
1.1.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
7.1.
(Po)
 

 

Seminář
Hodnotitel MZ NEJ

 

Ch

 

 
8.1.
(Út)
 

 

Monotematický den
Vzduch (2 CHE, BIO + ZEM, CEJ)

V2A

 

 

 
9.1.
(St)
 

 

Sběrový den

 

 

 

 
10.1.
(Čt)
 

 

Exkurze
Praha, gotika

V2A

Be, Ko

 

 
11.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples
C4B

C4B

 

 

 

Sportovní akce
Futsalová liga, regionální kolo, Kolín

 

Sk

 

 
12.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 
13.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
14.1.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
15.1.
(Út)
 

10:00-12:35

Testování
SCIO - MAT, ZSV, OSP

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Soutěž
MO, kat. A, KK

 

Rs

 

 
16.1.
(St)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
17.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 

Seminář
Hodnotitel MZ NEJ

 

Ch

 

 
18.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Kr, Mň, Ve

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
19.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Pe, Sk, Su, Wi

 

 
21.1.
(Po)
 

10:00-11:40

Beseda
Bezpečný internet

V1A

 

 

10:55-11:40

Přednáška
Čas proměn, V2A (Dív), 311

V2A(Dív)

 

311

11:50-13:30

Soutěž
KS NEJ, ŠK, 309

 

 

309m

13:00

Soutěž
Anglicky o Cenu Munkovy nadace

 

Ba

311

 
23.1.
(St)
 

16:45

Klub mladých diváků

 

 

 

 
25.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples
V8A

V8A

 

 

 
28.1.
(Po)
 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

 
29.1.
(Út)
 

8:05-12:35

Soutěž
MO, kat. B a C, ŠK

 

 

120v

16:00

Vysvědčení
Zápis známek a absencí

 

 

 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

 
30.1.
(St)
 

14:30

Pedagogická rada
Vyučování končí po 7. VH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 

Soutěž
Bobřík informatiky, Praha

 

Su

 

 

Soutěž
MO (V4A), OK

 

 

 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

 
31.1.
(Čt)
 

8:05-13:30

Soutěž
Olympiáda v českém jazyce, OK

 

Pr

 

 

Vysvědčení
Předání výpisu vysvědčení za 1. pol. šk. r. 2018/2019 - TH (podle rozvrhu)

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 

Seminář
English Conversation Week (výběr ze tříd)

V7A, C3A, C3B

 

 

 
1.2.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
4.2.
(Po)
 

8:05-11:40

Soutěž
Biologická olympiáda, ŠK, kat. C, D

 

Kp

 

 
5.2.
(Út)
 

 

Soutěž
KS NEJ, OK, Čáslav

 

Dl

 

 
6.2.
(St)
 

12:45-14:20

Přednáška
Kyberbezpečnost

V7A(sitc), C3A(sitc), C3B(sitc)

 

 

 
7.2.
(Čt)
 

16:45

Klub mladých diváků

 

 

 

 
18.2.
(Po)
 

 

Soutěž
KS ANJ, OK

 

 

 

 
25.2.
(Po)
 

 

Seminář
Formativní hodnocení

 

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ch, Je, Kp, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Pe, Ps, Pr, Ra, Rs, Sl, Sk, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Wi

 

 

Ředitelské volno

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
1.3.
(Pá)
 

 

Soutěž
CHO, OK

 

 

104l, 105v

 
4.3.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
5.3.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
6.3.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
7.3.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
8.3.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
11.3.
(Po)
 

8:05- 9:40

Preventivní program
Kult těla, poruchy příjmu potravy

V4A

Je

311

 
14.3.
(Čt)
 

10:00-11:40

Beseda
Klub úspěšných absolventů - Martin Záklasník

V7A, C3A, C3B

 

311

 
15.3.
(Pá)
 

 

Maturitní ples
C4A

C4A

 

 

 
19.3.
(Út)
 

 

Exkurze
PS PČR, politologický blok (polb)

V8A(polb), C4A(polb), C4B(polb)

Ge

 

 

Soutěž
MO (V4A), KK

 

 

 

 
22.3.
(Pá)
 

 

Soutěž
Náboj (Junior, Senior), Praha

 

 

 

 

Soutěž
Matematický klokan, ŠK

 

 

 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 
23.3.
(So)
 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 
24.3.
(Ne)
 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 
25.3.
(Po)
 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 
26.3.
(Út)
 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 

Volitelné předměty
Odevzdání přihlášek k VP, VB a 2. CJ

V1A, V2A, V3A, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

 

 

 
27.3.
(St)
 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 
28.3.
(Čt)
 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 
29.3.
(Pá)
 

 

Projekt
Francie - Remeš

 

 

 

 
31.3.
(Ne)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD

 

 

 

 
1.4.
(Po)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD

 

 

 

 
2.4.
(Út)
 

8:05-12:35

Soutěž
FYO, kat. E, F, OK

 

 

111l, 113v

 

Soutěž
MO, kat. B a C, KK

 

 

 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD

 

 

 

 
3.4.
(St)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD

 

 

 

 
4.4.
(Čt)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD

 

 

 

 
5.4.
(Pá)
 

 

Projekt
Jahngymnasium Rathenow, BRD

 

 

 

 
8.4.
(Po)
 

11:50-13:30

Kulturní akce
Jiří Orten - křest posledního svazku sebraných spisů + beseda (M. R. Křížková, E. Janečková, M. Havránková)

V8A, C4A, C4B

 

311

 
9.4.
(Út)
 

 

Soutěž
MO (V1A - V3A), OK

 

 

 

 
10.4.
(St)
 

12:30-14:40

Maturita
PP - CJL

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 207m, 208v, 210v

12:30-15:10

Maturita
PP - CJL (PUP)

V8A, C4A, C4B

 

209m

 
11.4.
(Čt)
 

8:00- 9:35

Maturita
PP - ANJ (PUP)

V8A, C4A, C4B

 

209m

8:00- 9:20

Maturita
PP - ANJ

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

10:00-11:20

Maturita
PP - NEJ

V8A, C4A, C4B

 

207m

 
12.4.
(Pá)
 

8:30- 9:55

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 1. termín
Test MAT

 

 

 

10:50-12:05

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 1. termín
Test CJL

 

 

 

 
15.4.
(Po)
 

8:30- 9:55

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 2. termín
Test MAT

 

 

 

10:50-12:05

Přijímací zkoušky pro čtyřleté studium - 2. termín
Test CJL

 

 

 

 
16.4.
(Út)
 

8:30- 9:55

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 1. termín
Test MAT

 

 

 

10:50-12:05

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 1. termín
Test CJL

 

 

 

 
17.4.
(St)
 

8:30- 9:55

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 2. termín
Test MAT

 

 

 

10:50-12:05

Přijímací zkoušky pro osmileté studium - 2. termín
Test CJL

 

 

 

 
18.4.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
27.4.
(So)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
28.4.
(Ne)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
29.4.
(Po)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
30.4.
(Út)
 

 

Soutěž
SOČ, KK

 

 

 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
1.5.
(St)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
2.5.
(Čt)
 

8:00-10:20

Maturita
DT - MAT

V8A, C4A, C4B

 

207m

13:00-15:10

Maturita
DT - ANJ

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

13:00-15:40

Maturita
DT - ANJ (PUP)

V8A, C4A, C4B

 

209m

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
3.5.
(Pá)
 

8:00- 9:35

Maturita
DT - CJL

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 207m, 208v, 210v

8:00- 9:55

Maturita
DT - CJL (PUP)

V8A, C4A, C4B

 

209m

11:20-13:30

Maturita
DT - NEJ

V8A, C4A, C4B

 

207m

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
4.5.
(So)
 

 

Projekt
Francie - Remeš, v KH

 

 

 

 
6.5.
(Po)
 

10:00-12:50

Maturita
DT - MAT+ (spádová škola)

V8A, C4A, C4B

 

 

 
8.5.
(St)
 

 

Projekt
Holandsko

 

 

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

Projekt
Holandsko

 

 

 

 
10.5.
(Pá)
 

 

Projekt
Holandsko

 

 

 

 
13.5.
(Po)
 

 

Projekt
Holandsko

 

 

 

 
20.5.
(Po)
 

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Bř, Li

 

 
21.5.
(Út)
 

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Bř, Li

 

 
22.5.
(St)
 

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Bř, Li

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Bř, Li

 

 
28.5.
(Út)
 

17:00

Maturita
Slavnostní předání maturitních vysvědčení - GASK

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Soutěž
Pythagoriáda,OK, KH (ZŠ J. Palacha)

 

Ko

 

 
29.5.
(St)
 

8:05-12:35

Soutěž
Fyzikální olympiáda, G, OK

 

 

111l, 113v

 
3.6.
(Po)
 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, SRN (V4A - NEJ)

 

Bd, Ps

 

 
4.6.
(Út)
 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, SRN (V4A - NEJ)

 

Bd, Ps

 

 
5.6.
(St)
 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, SRN (V4A - NEJ)

 

Bd, Ps

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, SRN (V4A - NEJ)

 

Bd, Ps

 

 
7.6.
(Pá)
 

 

Projekt
Johanneum Hoyerswerda, SRN (V4A - NEJ)

 

Bd, Ps

 

 
12.6.
(St)
 

 

Exkurze
Osvětim

V7A, C3A, C3B

Pr, Sv, Šá, Ve

 

 
24.6.
(Po)
 

 

Týden třídního učitele

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B

 

 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

 

 

 
25.6.
(Út)
 

 

Týden třídního učitele

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B

 

 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

 

 

 
26.6.
(St)
 

 

Týden třídního učitele

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B

 

 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Týden třídního učitele

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B

 

 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

 

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

Vysvědčení

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři