Přehled akcí: leden 2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
2.1.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
11.1.
(St)
 

7:00

Sběrový den
Sběrový den číslo 5

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
12.1.
(Čt)
 

 

Reditelské volno
Havárie vodovodního řadu

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za

 

 
15.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 
16.1.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 
17.1.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 
18.1.
(St)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Soutěž
Fyzikální olympiáda, KK, Praha

 

ČJ

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 
19.1.
(Čt)
 

10:00-11:40

Soutěž
Konverzační soutěž v NEJ, ŠK - 307

V4A, V5A, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

 

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 
20.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 

Kulturní akce
Pardubice

V3A

Bd, Ps

 

 
21.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 
26.1.
(Čt)
 

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 
27.1.
(Pá)
 

14:00

Vysvědčení
Uzavření klasifikace - zápis známek

 

 

 

 

Maturitní ples
V8A

V8A

 

 

 
30.1.
(Po)
 

14:00

Pedagogická rada

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za

 

 
31.1.
(Út)
 

8:05- 9:40

Soutěž
Zeměpisná olympiáda, ŠK

 

He, Za

204v, 217v

8:05-11:40

Soutěž
Matematická olympiáda

 

 

220v

 

Vysvědčení
Předání výpisu vysvědčení - během TH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři