Přehled akcí: duben 2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.4.
(So)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
4.4.
(Út)
 

8:05-12:35

Soutěž
Matematická olympiáda, NG - OK, KH

 

Rs

 

 
5.4.
(St)
 

8:05-13:30

Sportovní akce
Okresní přebor v košíkové, ZŠ, KH

 

Ru

 

 
6.4.
(Čt)
 

14:30

Pedagogická rada
Vyučování končí po 6. VH

 

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za

 

17:00

Schůzky s rodiči
Zahájení v kmenových třídách, následují informace vyučujících (podle rozpisu)

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
7.4.
(Pá)
 

8:05-11:40

Sportovní akce
Okresní přebor ve stolním tenise, ZŠ

 

Ru

163

 

Testování
Závěrečný test LIT

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Soutěž
Matrematický náboj, Praha

 

Ol

 

 
10.4.
(Po)
 

8:05-13:30

Soutěž
Biologická olympiáda, D, OK

 

Nm

 

 

Porada
Porada ředitelů

 

Sl

 

 
11.4.
(Út)
 

12:00-14:15

Maturita
Písemná práce z CJL

V8A, C4A, C4B

Dš, He, Kr, Sv, Tů

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

12:00-15:00

Maturita
Písemná práce z CJL SP-1

V8A

Za

209m

12:00-14:40

Maturita
Písemná práce z CJL SPUO-1

C4B

Bd

207m

 

Soutěž
Matematická olympiáda, KK, Praha

 

Rs

 

 

Maturita
MK

 

Nm

 

 
12.4.
(St)
 

8:30-10:20

Přijímací zkoušky
1. termín - čtyřleté studium MAT

 

 

216m

8:30-10:00

Přijímací zkoušky
1. termín - čtyřleté studium MAT

 

Ba, Dš, Nm, Sv

215v, 217v, 219v, 220v

11:45-13:00

Přijímací zkoušky
1. termín - čtyřleté studium CJL

 

Br, Ba, Dš, Šá

215v, 217v, 219v, 220v

 

Exkurze
Osvětim, SDE 3. r.

 

Ge, Pr, Ve

 

 
13.4.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
18.4.
(Út)
 

8:30-10:00

Přijímací zkoušky
1. termín - osmileté studium MAT

 

Bd, Ge, Kr

217v, 219v, 220v

11:45-13:00

Přijímací zkoušky
1. termín - osmileté studium CJL

 

Bd, Ge, Kr

217v, 219v, 220v

 
19.4.
(St)
 

8:30-10:20

Přijímací zkoušky
2. termín - čtyřleté studium MAT

 

 

216m

8:30-10:00

Přijímací zkoušky
2. termín - čtyřleté studium MAT

 

Bd, Li, Ru, Šá

215v, 217v, 219v, 220v

11:45-13:15

Přijímací zkoušky
2. termín - čtyřleté studium CJL

 

 

216m

11:45-13:00

Přijímací zkoušky
2. termín - čtyřleté studium CJL

 

Bd, Dl, Pe, Za

215v, 217v, 219v, 220v

 
20.4.
(Čt)
 

8:30-10:00

Přijímací zkoušky
2. termín - osmileté studium MAT

 

Li, Rs, Šá, Tů

215v, 217v, 219v, 220v

8:30-10:20

Přijímací zkoušky
2. termín - osmileté studium MAT

 

 

216m

11:45-13:00

Přijímací zkoušky
2. termín - osmileté studium CJL

 

Bd, Dš, Km, Pe

215v, 217v, 219v, 220v

11:45-13:15

Přijímací zkoušky
2. termín - osmileté studium CJL

 

 

216m

12:45

Soutěž
Biologická olympiáda, C, OK

 

Nm

 

 
24.4.
(Po)
 

 

Monotematický den
Komunismus ve 20. století II. (6 DEJ)

V6A, C2B

 

 

 
25.4.
(Út)
 

 

Soutěž
SOČ, KK, Kladno

 

Nm

 

 

Monotematický den
Komunismus ve 20. století II. (6 DEJ)

C2A

 

 

 
26.4.
(St)
 

16:00

Vysvědčení
Zápis známek a absencí

V8A, C4A, C4B

 

 

 
27.4.
(Čt)
 

9:40-10:00

Pedagogická rada

 

 

 

 
28.4.
(Pá)
 

8:05- 8:50

Vysvědčení
Předání vysvědčení za šk. r. 2016/2017

V8A, C4A, C4B

Ba (C4A), Km (C4B), Nm (V8A)

107v, 120v, 204v

 
29.4.
(So)
 

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
30.4.
(Ne)
 

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

Zpracováno v systému Bakaláři