Přehled akcí: školní rok 2016/17

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Čt)
 

8:05

Slavnostní zahájení šk. r. 2016/2017
aula

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, Dl, Dš, Ge, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Pz, Pr, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Ze

 

 

Projekt
Banát

 

Za

 

 
2.9.
(Pá)
 

8:05- 8:50

Třídnická hodina
TH

V5A, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br (C3B), Ba (C4A), Kr (C2B), Km (C4B), Mň (V5A), Nm (V8A), Pr (V7A), Ru (C2A), Su (C3A), Ve (V6A)

107v, 113v, 120v, 204v, 205v, 208v, 212v, 217v, 321v, 324v

8:05- 9:40

Třídnická hodina
TH

V2A, V3A, V4A

Bd (V3A), Pe (V2A), Rs (V4A)

116v, 118v, 215v

8:05-12:35

Třídnická hodina
TH

V1A, C1A, C1B

Če (V1A), Dl (C1A), Dš (C1B)

206v, 219v, 220v

 

Projekt
Banát

 

Za

 

 
3.9.
(So)
 

 

Projekt
Banát

 

Za

 

 
4.9.
(Ne)
 

 

Projekt
Banát

 

Za

 

 
5.9.
(Po)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Mň

 

 
6.9.
(Út)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Mň

 

 
7.9.
(St)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Mň

 

 
8.9.
(Čt)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Mň

 

 
9.9.
(Pá)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Mň

 

 
12.9.
(Po)
 

8:00-17:00

Maturita
MZ - ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky, podzimní termín

 

 

 

 
13.9.
(Út)
 

 

Maturita
PMK Čáslav

 

Ru

 

 
14.9.
(St)
 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 
15.9.
(Čt)
 

15:00

Kulturní akce
Vernisáž výstavy fotografií pana Vlastimila Malého

 

 

 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 
16.9.
(Pá)
 

 

Sportovní akce
Středoškolské atletické závody CORNY, Čáslav

 

Za

 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Burza učebnic
hala v přízemí (během přestávek)

V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
17.9.
(So)
 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 
18.9.
(Ne)
 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 
19.9.
(Po)
 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 
20.9.
(Út)
 

 

Monotematický den
Voda (2 CEJ, 2 CHE, 2 ZEM + BIO)

V3A

 

 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 
21.9.
(St)
 

 

Sportovní akce
Okresní atletická olympiáda žactva

 

Za

 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Seminář
Celostátní konference učitelů MAT

 

Su

 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 
22.9.
(Čt)
 

12:00

Porada ředitelů

 

Sl

 

 

Seminář
Konference VP, Praha

 

Ge

 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 

Seminář
Celostátní konference učitelů MAT

 

Su

 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Monotematický den
Kutná Hora (3 DEJ, 2 MAT, 3 DEJ ex)

V5A

 

 

 
23.9.
(Pá)
 

 

Projekt
Čína - výměna žáků

 

Ba, Mň

 

 

Seminář
Celostátní konference učitelů MAT

 

Su

 

 

Porada ředitelů

 

Sl

 

 

Seminář
Konference VP, Praha

 

Ge

 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 
24.9.
(So)
 

 

Projekt
USA, Glen Rock High School, KH

 

 

 
26.9.
(Po)
 

12:45

Projekt
Hoyerswerda v KH - výběr žáků

 

Bd, Ps

 

 

Monotematický den
Pohádky, mýty, pověsti (2 ANJ, 2 MAT, DEJ, BIO)

V1A

 

 

 

Projekt
Holandsko, KH

C2B

Ba, Kr

 

 
27.9.
(Út)
 

 

Projekt
Holandsko, KH

C2B

Ba, Kr

 

 

Projekt
Hoyerswerda v KH - výběr žáků

 

Bd, Ps

 

 

Monotematický den
Kutná Hora (3 DEJ, 2 MAT, 3 DEJ ex)

C1A, C1B

 

 

 

Sportovní akce
Inline brusle

 

 

 

 
28.9.
(St)
 

 

Projekt
Holandsko, KH

C2B

Ba, Kr

 

 

Projekt
Hoyerswerda v KH - výběr žáků

 

Bd, Ps

 

 
29.9.
(Čt)
 

 

Projekt
Holandsko, KH

C2B

Ba, Kr

 

 

Projekt
Hoyerswerda v KH - výběr žáků

 

Bd, Ps

 

 

Projekt
ČED+ (přípravná schůzka, Dánsko)

 

Bř, Km

 

 
30.9.
(Pá)
 

do 8:30

Projekt
Hoyerswerda v KH - výběr žáků

 

Bd, Ps

 

 

Projekt
ČED+ (přípravná schůzka, Dánsko)

 

Bř, Km

 

 

Seminář
MO, Praha

 

Rs

 

 
1.10.
(So)
 

 

Projekt
ČED+ (přípravná schůzka, Dánsko)

 

Bř, Km

 

 
2.10.
(Ne)
 

 

Projekt
Polsko, v KH

 

 

 

 
3.10.
(Po)
 

do 13:30

Sportovní akce
Přespolní běh, Čáslav

 

Za

 

 

Projekt
Polsko, v KH

 

 

 

 

Monotematický den
Multikulturalita (2 MAT, LIT, BIO, 2 DEJ)

V2A

 

 

 
4.10.
(Út)
 

 

Projekt
Polsko, v KH

 

 

 

 
5.10.
(St)
 

 

Sportovní akce
Přespolní běh, KK, Kolín

 

Za

 

 

Projekt
Polsko, v KH

 

 

 

 
6.10.
(Čt)
 

 

Projekt
Polsko, v KH

 

 

 

 
7.10.
(Pá)
 

8:55- 9:40

Projekt
VCR - zahájení, losování - aula

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br (C3B), Ba (C4A), Bř (V2A), Bd, Če (V1A), ČJ (C2A), Dl (C1A), Dš (C1B), Ge, He, Ko (C2B), Kr, Km (C4B), Li, Ma, Mň (V5A), Nm (V8A), Ný, Oz, Ol, Pe, Ps (V3A), Pr (V7A), Ra, Rs, Ru, Sl, Su (C3A), Sv, Šá (V4A), Tů, Vň, Ve (V6A), Za, Ze

 

12:45

Volby
Vyučování končí po 5. VH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za, Ze

 

 

Exkurze
Fotografická exkurze + výběr ze tříd; Polsko

 

ČJ

 

 
9.10.
(Ne)
 

 

Projekt
Rathenow, SRN - v KH, výběr ze tříd

V6A, C2A, C2B

Kr, Ný

 

 
10.10.
(Po)
 

 

Projekt
Rathenow, SRN - v KH, výběr ze tříd

V6A, C2A, C2B

Kr, Ný

 

 

Exkurze
Fotografická exkurze + výběr ze tříd; Polsko

 

ČJ

 

 

Burza SŠ
Kolín

 

Bd

 

 
11.10.
(Út)
 

 

Projekt
Rathenow, SRN - v KH, výběr ze tříd

V6A, C2A, C2B

Kr, Ný

 

 
12.10.
(St)
 

9:50-10:50

Soutěž
Přírodovědný klokan

 

Ol

217v

 

Projekt
Rathenow, SRN - v KH, výběr ze tříd

V6A, C2A, C2B

Kr, Ný

 

 
13.10.
(Čt)
 

13:35

Porada
Porada VP v PPP KH

 

Ge

 

 

Projekt
Rathenow, SRN - v KH, výběr ze tříd

V6A, C2A, C2B

Kr, Ný

 

 
14.10.
(Pá)
 

8:05-11:40

Sportovní akce
Okresní přebor SŠ ve stolním tenise

 

Ru

163

12:45

Volby
Vyučování končí po 5. VH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za, Ze

 

 

Projekt
Rathenow, SRN - v KH, výběr ze tříd

V6A, C2A, C2B

Kr, Ný

 

 
19.10.
(St)
 

 

Burza SŠ
KH

 

Bd

 

 
24.10.
(Po)
 

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 

Seminář
Roadshow, Praha

 

Oz, Su

 

 
26.10.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
27.10.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
1.11.
(Út)
 

 

Seminář
Konference VP, Praha

 

Ge

 

 
2.11.
(St)
 

 

Kulturní akce
TNT Theatre Britain - Oliver Twist

V7A, C3A, C3B

Bř, Ma, Rs, Sv

 

 

Seminář
Konference VP, Praha

 

Ge

 

 
3.11.
(Čt)
 

 

Exkurze
Terezín

V6A, C2A, C2B

Ge, Mň, Šá, Ve

 

 
4.11.
(Pá)
 

7:45-11:30

Kulturní akce
Muzikál - generálka, TD

 

Kr, Li, Oz, Pe, Ps

 

10:00

Soutěž
Logická olympiáda

 

Su

 

 

Soutěž
Pisqworky, OK, KH - výběr

 

 

 

 
7.11.
(Po)
 

 

Soutěž
Bobřík informatiky - podle pokynů na webu - výběr ze tříd

V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Su

254p

 
8.11.
(Út)
 

 

Soutěž
Bobřík informatiky - podle pokynů na webu - výběr ze tříd

V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B

Su

254p

 
9.11.
(St)
 

8:05-10:45

Kulturní akce
Muzikál, TD - generálka

 

Li, Oz, Ps

 

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

19:00

Kulturní akce
Muzikál - TD, představení pro veřejnost

 

Kr, Li, Oz, Pe, Ps

 

 

Soutěž
Bobřík informatiky - podle pokynů na webu - výběr ze tříd

V3A, V4A

Su

254p

 
10.11.
(Čt)
 

10:55-14:20

Projekt
VCR - TH - příprava tříd

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pr, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Ve, Za, Ze

 

15:00

Pedagogická rada

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Ve, Za, Ze

 

17:00

Schůzky s rodiči
Zahájení v kmenových třídách, následují informace vyučujících (podle rozpisu)

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
11.11.
(Pá)
 

 

Projekt
VCR

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za, Ze

 

 
15.11.
(Út)
 

8:05- 9:40

Nostrifikace
Nostrifikační zkoušky

 

 

 

8:05- 9:40

Testování
Testování ČŠI - informační gramotnost

V7A

Pr

254p

10:00-11:40

Testování
Testování ČŠI - informační gramotnost

C3A

Su

254p

11:50-13:30

Testování
Testování ČŠI - informační gramotnost

C3B

Br

254p

 
16.11.
(St)
 

 

Soutěž
Pisqworky, KK, Praha

 

 

 

 
21.11.
(Po)
 

 

Seminář
Migrace v moderním světě, Praha

 

Ve

 

 
23.11.
(St)
 

8:05-13:30

Sportovní akce
Městský přebor ve florbale ZŠ, chlapci, KH

 

Ru

 

9:00-10:00

Soutěž
Best in Deutsch - výběr ze tříd

V7A, C3A, C3B, V8A

Bd

254p

 
24.11.
(Čt)
 

8:05- 9:40

Soutěž
Olympiáda v CEJ, ŠK, 212

 

Pr

212v

 
25.11.
(Pá)
 

 

Sportovní akce
Městský přebor ve florbale ZŠ, dívky, KH

 

Ru

 

 

Soutěž
Náboj - kategorie junior, Praha

 

Če

 

 
28.11.
(Po)
 

8:05-13:30

Sportovní akce
Městský přebor ve florbale ZŠ, chlapci, KH

 

Ru

 

 

Monotematický den
Řešení problémů a rozhodovací dovednosti (2 ZEM, 2 MAT, 2 CEJ)

V4A

 

 

 
30.11.
(St)
 

8:05-13:30

Sportovní akce
Městský přebor ve florbale ZŠ, dívky, KH

 

Ru

 

8:55- 9:40

Soutěž
Best in English - V8A (celá) + výběr ze tříd - 254

V8A, C4A, C4B

Km

254p

 
1.12.
(Čt)
 

 

Maturita
Termín odevzdání přihlášky k MZ

V8A, C4A, C4B

 

 

 
2.12.
(Pá)
 

9:00-14:00

Přijímací řízení
Den otevřených dveří

 

Sl

 

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (2 MAT, 4 ONV)

V4A

 

 

 
3.12.
(So)
 

9:00-12:00

Přijímací řízení
Den otevřených dveří

 

Sl

 

 

Sportovní akce
Zlatá křída/Goldene Kreide

 

 

 

 
5.12.
(Po)
 

 

Seminář
Karierní poradenství

 

Bd

 

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (2 MAT, 2 DEJ, ONV)

V2A

 

 

 
6.12.
(Út)
 

8:05-13:30

Sportovní akce
Okresní přebor ve florbale ZŠ, chlapci, KH

 

Ru

 

8:05-11:40

Soutěž
Matematická olympiáda - 116

 

 

116v

 

Monotematický den
Kooperace a kompetice (2 BIO, 2 MAT, ANJ)

V1A

 

 

 

Exkurze
PS PČR

V8A(polr), C4A(polr), C4B(polr)

Rk

 

 
8.12.
(Čt)
 

 

Sportovní akce
Okresní přebor ve florbale SŠ, dívky, Čáslav

 

Ru

 

 

Seminář
MZ, JPZ, Praha

 

Ol

 

 
9.12.
(Pá)
 

 

Sportovní akce
Okresní přebor ZŠ ve florbale, KH

 

Ru

 

 
12.12.
(Po)
 

 

Monotematický den
Evropa a svět nás zajímá (2 LIT, 2 MAT, BIO, DEJ)

V3A

 

 

 
15.12.
(Čt)
 

 

Seminář
Formativní hodnocení

 

Rs, Šá

 

 

Sportovní akce
Okresní přebor ve florbale SŠ, chlapci, Čáslav

 

Ru

 

 
17.12.
(So)
 

 

Exkurze
Předvánoční Vídeň

 

Kr, Ný

 

 
19.12.
(Po)
 

14:00-15:10

Soutěž
Mladý Demosthénes, výběr ze tříd NG

 

Ge, Pe

311

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 
20.12.
(Út)
 

18:00

Vánoční koncert pro rodiče
Gaudeamus a pěvecký sbor Piccolini

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
22.12.
(Čt)
 

 

Seminární práce
Odevzdání elektronické podoby vedoucímu práce

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Projekt
Vánoční projekt: 1. + 2. VH v kmenové učebně - program TU (C4A, C4B, V8A - zvláštní rozvrh), od 10:00 koncert v aule

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
23.12.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
26.12.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
27.12.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
28.12.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
29.12.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
30.12.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
2.1.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
11.1.
(St)
 

7:00

Sběrový den
Sběrový den číslo 5

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
12.1.
(Čt)
 

 

Reditelské volno
Havárie vodovodního řadu

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za

 

 
15.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 
16.1.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 
17.1.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 
18.1.
(St)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Soutěž
Fyzikální olympiáda, KK, Praha

 

ČJ

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 
19.1.
(Čt)
 

10:00-11:40

Soutěž
Konverzační soutěž v NEJ, ŠK - 307

V4A, V5A, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

 

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 
20.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Janské Lázně

V2A

Br, Pe, Za

 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 

Lyžařský výcvik
náhradní program - GJO

 

Ru

161

 

Kulturní akce
Pardubice

V3A

Dl, Ps

 

 
21.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Itálie

V5A, C1A, C1B

Li, Nm, Su

 

 
24.1.
(Út)
 

8:00-12:00

Soutěž
MO Z 9, OK, Církevní G KH

 

 

 

 
25.1.
(St)
 

15:30-17:00

Seminář
ČED+ (webinář)

 

Bř, Km

204v

 
26.1.
(Čt)
 

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 
27.1.
(Pá)
 

14:00

Vysvědčení
Uzavření klasifikace - zápis známek

 

 

 

 

Maturitní ples
V8A

V8A

 

 

 
30.1.
(Po)
 

14:00

Pedagogická rada

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Ge, He, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Oz, Ol, Pe, Ps, Pz, Pr, Rk, Ra, Rs, Ru, Sl, Su, Sv, Šá, Tů, Vň, Ve, Za

 

 
31.1.
(Út)
 

8:05- 9:40

Soutěž
Zeměpisná olympiáda, ŠK

 

He, Za

204v, 217v

8:05-11:40

Soutěž
Matematická olympiáda

 

Če, Ol, Ra, Su

220v

 

Vysvědčení
Předání výpisu vysvědčení - během TH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
1.2.
(St)
 

9:40-10:00

Volitelné předměty
Informace k volitelným předmětům, Ný - 311

V6A, C2A, C2B

 

311

 

Soutěž
Olympiáda v českém jazyce, OK

 

Pr

210v, 212v

 

Seminář
Inspis - ŠVP

 

Rs

 

 

Soutěž
Bobřík informatiky, ÚK, Beroun

 

Su

 

 

Seminář
Šablony

 

Sl

 

 
2.2.
(Čt)
 

8:05-11:40

Soutěž
Chemická olympiáda, ŠK

 

 

104l

 

Soutěž
Konverzační soutěž v NEJ - OK, Čáslav

 

Bd

 

 
3.2.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
6.2.
(Po)
 

10:00-10:45

Beseda
Úřad práce - 311

V8A, C4A, C4B

Bd

311

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (3 MAT, 3 ONV)

V1A

 

 

 

Monotematický den
Vzduch (2 CHE, BIO + ZEM, CEJ)

V2A

 

 

 
8.2.
(St)
 

8:05- 9:40

Soutěž
Matematická soutěž, NG

 

Ra

220v

 
11.2.
(So)
 

8:00-13:00

Nostrifikace
Nostrifikační zkoušky

 

 

 

 
13.2.
(Po)
 

8:05-13:30

Soutěž
Koverzační soutěž v ANJ, OK

 

Bř, Km, Ma, Rs

204v, 206v, 207m, 209m, 211m, 215v, 311

8:05- 9:40

Soutěž
Biologická olympiáda, kat. C, D

 

Ol

107v

10:00-11:40

Testování
Maturitní trénink ANJ, NEJ

V8A, C4B

Ba, Dš, Sv

232p, 254p, 260p

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (3 MAT, 3 ONV)

V3A

 

 

 
14.2.
(Út)
 

10:00-11:45

Testování
Maturitní trénink MAT

V8A(matb), C4A(matb), C4B(matb)

Ra

254p

13:00-16:00

Soutěž
Studentská agora

V7A, C3A, C3B

Ge, Mň

311

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 
15.2.
(St)
 

8:05-12:35

Kulturní akce
Masopust MŠ Pohádka

C3A

Pe

 

10:00-11:45

Testování
Maturitní trénink ANJ

C4A

Ba

254p

11:45-12:45

Testování
Maturitní trénink CJL

C4B

Km

254p

 

Monotematický den
Komunismus ve 20. století I. (6 DEJ)

C2B

 

 

do 16:00

Seminární práce
Odevzdání tištěné podoby

V8A, C4A, C4B

 

 

 
16.2.
(Čt)
 

 

Monotematický den
Komunismus ve 20. století I. (6 DEJ)

V6A, C2A

 

 

 
17.2.
(Pá)
 

7:55- 8:55

Testování
Maturitní trénink CJL

V8A

Pe

254p

9:45-10:45

Testování
Maturitní trénink CJL

C4A

Pr

254p

 
20.2.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
21.2.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
22.2.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
23.2.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
24.2.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
26.2.
(Ne)
 

8:00-13:00

Nostrifikace
Nostrifikační zkoušky

 

 

 

 
1.3.
(St)
 

12:45

Soutěž
Munk Competition 2017

 

Ba

311

 
2.3.
(Čt)
 

 

Exkurze
Škoda auto, Mladá Boleslav

V8A(sitd), C4A(sitd), C4B(sitd)

 

 

 
3.3.
(Pá)
 

8:05-11:40

Kulturní akce
Nácvik muzikálu

 

Li

Aula

 

Soutěž
Zeměpisná olympiáda, OK, Čáslav

 

Br, Za

 

 

Maturitní ples
C4B

C4B

 

 

 
7.3.
(Út)
 

8:00-12:00

Soutěž
Chemická olympiáda, D; OK

 

105v

14:25-16:00

Soutěž
Recitační sooutěž, ŠK, výběr ze tříd, 321

 

 

 

 
9.3.
(Čt)
 

10:00-11:40

Beseda
Bezpečný internet

V1A

Ko, Su

 

16:45

Klub mladých diváků
Praha

 

 

 

 
10.3.
(Pá)
 

8:05-11:40

Soutěž
Okresní přebor ve šplhu, ZŠ

 

Ru

163

 
17.3.
(Pá)
 

8:05- 9:40

Soutěž
Matematický klokan - NG + výběr VG

V1A, V2A, V3A, V4A

Ba, Če, He, Kr, Su, Tů

206v, 210v, 215v, 217v, 219v, 220v

 

Maturitní ples
C4A

C4A

 

 

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 
18.3.
(So)
 

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 
19.3.
(Ne)
 

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 
20.3.
(Po)
 

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (3 MAT, 3 ZSV)

C1A

 

 

 

Soutěž
Chemická olympiáda, kat. C

 

 

 

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 
21.3.
(Út)
 

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (3 MAT, 3 ZSV)

C1B

 

 

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 

Soutěž
Konverzační soutěž v NEJ, KK, Kladno

 

 

 

 
22.3.
(St)
 

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 
23.3.
(Čt)
 

 

Soutěž
Fyzikální olympiáda, E, F; OK

 

 

111l, 113v

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 
24.3.
(Pá)
 

 

Projekt
Remeš - Francie, výběr ze tříd

 

Šá, Tů

 

 

Monotematický den
Finanční gramotnost (3 MAT, 3 ZSV)

V5A

 

 

 
25.3.
(So)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
26.3.
(Ne)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
27.3.
(Po)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
28.3.
(Út)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
29.3.
(St)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
30.3.
(Čt)
 

10:00

Volitelné předměty
Odevzdání přihlášky k VP, VB a 2. CJ

V1A, V2A, V3A, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

 

 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 

Monotematický den
Exkurze - elektrárny Kolín

V4A

Če, Rs

 

 
31.3.
(Pá)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
1.4.
(So)
 

 

Projekt
ČED+, Haslev, Dánsko - výběr ze tříd

 

Bř, Km

 

 
4.4.
(Út)
 

 

Soutěž
Matematická olympiáda, NG - OK, KH

 

Rs

 

 
6.4.
(Čt)
 

17:00

Schůzky s rodiči
Zahájení v kmenových třídách, následují informace vyučujících (podle rozpisu)

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
11.4.
(Út)
 

12:00-14:15

Maturita
Písemná práce z CJL

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

12:00-15:00

Maturita
Písemná práce z CJL SP-1

V8A

 

209m

12:00-14:40

Maturita
Písemná práce z CJL SPOU-1

C4B

 

207m

 

Soutěž
Matematická olympiáda, KK, Praha

 

Rs

 

 
12.4.
(St)
 

 

Exkurze
Osvětim, SDE 3. r.

 

 

 

 

Přijímací zkoušky
1. termín - čtyřleté studium

 

 

 

 
13.4.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
18.4.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky
1. termín - osmileté studium

 

 

 

 
19.4.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky
2. termín - čtyřleté studium

 

 

 

 
20.4.
(Čt)
 

 

Přijímací zkoušky
2. termín - osmileté studium

 

 

 

 
25.4.
(Út)
 

 

Soutěž
SOČ, KK, Kladno

 

 

 

 
27.4.
(Čt)
 

9:40-10:00

Pedagogická rada

 

 

 

 
28.4.
(Pá)
 

 

Vysvědčení
Předání vysvědčení za šk. r. 2016/2017

V8A, C4A, C4B

 

 

 
29.4.
(So)
 

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
30.4.
(Ne)
 

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
1.5.
(Po)
 

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
2.5.
(Út)
 

8:00-10:05

Maturita
DT - MAT

V8A, C4A, C4B

 

204v

13:00-14:35

Maturita
PP - ANJ SPUO-1

C4B

 

207m

13:00-14:50

Maturita
PP - ANJ SP-1

V8A

 

209m

13:00-14:20

Maturita
PP - ANJ

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 208v

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
3.5.
(St)
 

8:00- 9:20

Maturita
DT - CJL

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 208v, 210v

8:00- 9:35

Maturita
DT - CJL SPUO-1

C4B

 

207m

8:00- 9:50

Maturita
DT - CJL SP-1

V8A

 

209m

12:15-14:25

Maturita
DT - ANJ

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 208v

12:15-14:55

Maturita
DT - ANJ SPUO-1

C4B

 

207m

13:20-15:10

Maturita
DT - ANJ SP-1

V8A

 

209m

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
4.5.
(Čt)
 

8:00- 9:20

Maturita
PP - NEJ

V8A, C4B

 

207m

12:15-14:25

Maturita
DT - NEJ

V8A, C4B

 

207m

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
5.5.
(Pá)
 

9:00-11:50

Maturita
DT - MAT+

V8A

 

209m

 

Projekt
Remeš, Francie, v KH, výběr žáků

 

Šá, Tů

 

 
9.5.
(Út)
 

 

Maturita
studijní volno

V8A, C4A, C4B

 

 

 
10.5.
(St)
 

 

Maturita
studijní volno

V8A, C4A, C4B

 

 

 
11.5.
(Čt)
 

 

Maturita
studijní volno

V8A, C4A, C4B

 

 

 
12.5.
(Pá)
 

 

Maturita
studijní volno

V8A, C4A, C4B

 

 

 
15.5.
(Po)
 

 

Maturita
studijní volno

V8A, C4A, C4B

 

 

 
16.5.
(Út)
 

 

Maturita
předseda MK - G Kolín

 

Kr

 

 

Maturita
předseda MK - G Čáslav

 

Ra, Ru

 

 

Maturita
Ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky

V8A, C4A, C4B

Ba, Km, Nm

216m, 217v, 219v, 220v

 
17.5.
(St)
 

 

Maturita
předseda MK - G Kolín

 

Kr

 

 

Maturita
předseda MK - G Čáslav

 

Ra, Ru

 

 

Maturita
Ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky

V8A, C4A, C4B

Ba, Km, Nm

216m, 217v, 219v, 220v

 
18.5.
(Čt)
 

 

Soutěž
Pythagoriáda, OK, KH

 

 

 

 

Maturita
předseda MK - G Kolín

 

Kr

 

 

Maturita
předseda MK - G Čáslav

 

Ra, Ru

 

 

Maturita
Ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky

V8A, C4A, C4B

Ba, Km, Nm

216m, 217v, 219v, 220v

 
19.5.
(Pá)
 

 

Maturita
předseda MK - G Kolín

 

Kr

 

 

Maturita
předseda MK - G Čáslav

 

Ra, Ru

 

 

Maturita
Ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky

V8A, C4A, C4B

Ba, Km, Nm

216m, 217v, 219v, 220v

 
22.5.
(Po)
 

 

Soutěž
Fyzikální olympiáda, G; OK

 

 

111l, 113v

 

Maturita
předseda MK - G Kolín

 

Kr

 

 

Maturita
Ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky

V8A, C4A, C4B

Ba, Km, Nm

216m, 217v, 219v, 220v

 
26.5.
(Pá)
 

 

Maturita
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení - GASK

V8A, C4A, C4B

 

 

 
29.5.
(Po)
 

 

Projekt
Hoyerswerda, V4A (NEJ)

V4A(nej)

Bd, Ps

 

 
30.5.
(Út)
 

 

Projekt
Hoyerswerda, V4A (NEJ)

V4A(nej)

Bd, Ps

 

 
31.5.
(St)
 

 

Projekt
Hoyerswerda, V4A (NEJ)

V4A(nej)

Bd, Ps

 

 
1.6.
(Čt)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 

Projekt
Hoyerswerda, V4A (NEJ)

V4A(nej)

Bd, Ps

 

 
2.6.
(Pá)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 

Projekt
Hoyerswerda, V4A (NEJ)

V4A(nej)

Bd, Ps

 

 
3.6.
(So)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
4.6.
(Ne)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
5.6.
(Po)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
6.6.
(Út)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
7.6.
(St)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
8.6.
(Čt)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
9.6.
(Pá)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
10.6.
(So)
 

 

Projekt
Glen Rock, USA

 

Dš, Ma

 

 
11.6.
(Ne)
 

 

Projekt
Rathenow, BRD

 

Kr, Ný

 

 
12.6.
(Po)
 

 

Projekt
Rathenow, BRD

 

Kr, Ný

 

 
13.6.
(Út)
 

 

Projekt
Rathenow, BRD

 

Kr, Ný

 

 
14.6.
(St)
 

 

Projekt
Rathenow, BRD

 

Kr, Ný

 

 
15.6.
(Čt)
 

10:00-13:30

Improvizovaná liga

V5A, C1A, C1B

 

311

 

Projekt
Rathenow, BRD

 

Kr, Ný

 

 
16.6.
(Pá)
 

17:00

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 

Projekt
Rathenow, BRD

 

Kr, Ný

 

 
17.6.
(So)
 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
18.6.
(Ne)
 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
19.6.
(Po)
 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
20.6.
(Út)
 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
21.6.
(St)
 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
22.6.
(Čt)
 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
23.6.
(Pá)
 

11:00

Pedagogická rada

 

 

 

16:00

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
24.6.
(So)
 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
25.6.
(Ne)
 

 

Projekt
Týden za školou - Řím

V6A

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

V7A, C3B

 

 

 
26.6.
(Po)
 

 

Projekt
Týden za školou - Řím

V6A

 

 

 

Projekt
Týden za školou

V1A, V2A, V3A, V5A, C1A, C2A, C2B, V7A, C3B

 

 

 

Projekt
Týden za školou - Londýn

V4A, C1B

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

 
27.6.
(Út)
 

 

Projekt
Týden za školou - Řím

V6A

 

 

 

Projekt
Týden za školou

V1A, V2A, V3A, V5A, C1A, C2A, C2B, V7A, C3B

 

 

 

Projekt
Týden za školou - Londýn

V4A, C1B

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

 
28.6.
(St)
 

 

Projekt
Týden za školou - Řím

V6A

 

 

 

Projekt
Týden za školou

V1A, V2A, V3A, V5A, C1A, C2A, C2B, V7A, C3B

 

 

 

Projekt
Týden za školou - Londýn

V4A, C1B

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

 
29.6.
(Čt)
 

 

Projekt
Týden za školou - Řím

V6A

 

 

 

Projekt
Týden za školou

V1A, V2A, V3A, V5A, C1A, C2A, C2B, V7A, C3B

 

 

 

Projekt
Týden za školou - Londýn

V4A, C1B

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

 
30.6.
(Pá)
 

 

Vysvědčení
Předání vysvědčení za šk. r. 2016/2017

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

 

 

 

Turistický kurz
Chorvatsko

C3A

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři