Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Út)
 

8:05

Slavnostní zahájení šk. roku 2020-2021

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba (C3A), Bř, Bd, Če (V5A), ČJ (V1A), Dl, Dš (C1A), Fl, Ge (C4A), He (V7A), Kp (V3A), Ki, Ko (V4A), Kr (V6A), Km (C2A), Li, Ma (C1B), Mň, Nm (V8A), Ný, Pe (V2A), Ps, Pr, Rs, Sl, Sk (C3B), Su (C2B), Sv (C4B), Ší, Šá, Tů, Va, Vň, Ve, Wi

Aula

 
2.9.
(St)
 

 

Třídnická hodina
Třídnické hodiny podle suplování

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

 

 

 
7.9.
(Po)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Su

 

 
8.9.
(Út)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Su

 

 
9.9.
(St)
 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Su

 

 
10.9.
(Čt)
 

8:00-10:00

Maturita
PZ a ÚZ SČ MZ - podzimní termín

 

 

220v

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Su

 

 
11.9.
(Pá)
 

 

Burza učebnic
hala - přízemí (před vyučováním a o přestávkách)

 

 

 

 

Projekt
Jizerské hory

V5A

Br, Su

 

 
14.9.
(Po)
 

 

Monotematický den
Kutná Hora (4 DEJ, 2 MAT)

C1A

Pr, Ší

 

 
15.9.
(Út)
 

8:05-11:40

Sportovní akce
In-line brusle 2020

 

Sk, Wi

 

 
17.9.
(Čt)
 

 

Soutěž
Prezentiáda

 

 

 
18.9.
(Pá)
 

 

Monotematický den
Kutná Hora (4 DEJ, 2 MAT)

C1B

Ma, Ve

 

 
21.9.
(Po)
 

 

Monotematický den
Kutná Hora (4 DEJ, 2 MAT)

 

Če, Sv

 

 
24.9.
(Čt)
 

 

Projektový den
Prales

V3A

Br, Kp

 

 
25.9.
(Pá)
 

8:55-10:45

Seminář
Formativní hodnocení

 

Šá

 

 
30.9.
(St)
 

14:25-16:00

Přednáška
Ing. Martin Smetáček: Jižní Amerika - investice a turistika

V6A, C2A, C2B

Br (C2A), Mň (V6A), Sk (C2B)

311

 
2.10.
(Pá)
 

12:45

Volby
vyučování končí po 5. VH

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Fl, Ge, He, Ch, Kp, Ki, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Pe, Ps, Pr, Rs, Sl, Sk, Su, Sv, Ší, Šá, Tů, Va, Vň, Ve, Wi

 

 
7.10.
(St)
 

8:55-11:40

Preventivní program
Primární prevence

V3A

 

143k

 
26.10.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
27.10.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
29.10.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
30.10.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
24.11.
(Út)
 

13:30-15:30

Soutěž
Olympiáda v českém jazyce (online)

 

 

 

14:30

Pedagogická rada

 

 

 

 
30.11.
(Po)
 

 

Nový rozvrh (Covid - PES 4)
Tato varianta rozvrhu bude platná po dobu stupně 4 podle MŠMT - PES, po přechodu do stupně 3 se vrátí původní rozvrh (platný od 1. 9. 2020)

 

 

 

 
1.12.
(Út)
 

 

Maturita
Odevzdání přihlášek k MZ 2021

V8A, C4A, C4B

 

 

 
7.12.
(Po)
 

 

Prezenční výuka v týdnu 7. - 11. 12.
V3A, V4A, C1A, C1B, V7A, C3A, C3B, V8A, C4A, C4B (včetně VP a bloků)

 

 

 

 

Nový rozvrh (s platností od 7. 12. 2020)
Rozvrh je totožný s původním rozvrhem platným od 1. 9. 2020

 

 

 

 
11.12.
(Pá)
 

 

Soutěž
Debatní liga

 

209m

 
14.12.
(Po)
 

 

Prezenční výuka v týdnu 14. - 18. 12.
V1A, V2A, V5A, V6A, C2A, C2B, V8A, C4A, C4B

 

 

 

 
21.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
22.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
23.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
24.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
25.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
28.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
29.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
30.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
31.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
1.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 
4.1.
(Po)
 

 

Výuka v týdnu 4. - 8. 1.
Distanční výuka podle upraveného rozvrhu (Covid PES 5)

 

 

 

 
26.1.
(Út)
 

16:00

Uzavření klasifikace; zápis známek a absencí

 

 

 

 
27.1.
(St)
 

14:00

Pedagogická rada

 

 

 

 
28.1.
(Čt)
 

8:05- 9:40

V4A
Eduzměna - dotazník (online)

V4A

Ko

 

10:00-11:40

C3B
Eduzměna - dotazník (online)

C3B

Sk

 

 
29.1.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
1.2.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
2.2.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
3.2.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
4.2.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
5.2.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
15.2.
(Po)
 

 

Seminární práce
odevzdání tištěné podoby školiteli (v případě distanční výuky odeslání ve formátu pdf)

V8A, C4A, C4B

 

 

 
1.3.
(Po)
 

 

Nový rozvrh s platností od 1. 3. 2021

 

 

 

 
10.3.
(St)
 

8:05- 9:40

Selektivní prevence

V3A

 

 

 
19.3.
(Pá)
 

8:05-11:40

Soutěž
KS ANJ - OK

 

Bř, Rs, Sv

 

 

Soutěž
CHO - ŠK, kat. D

 

 

 

 
23.3.
(Út)
 

 

Volitelné předměty
Termín odevzdání přihlášek - pokyny najdete na www.gymkh.cz/pro žáky/volitelné předměty

V1A, V2A, V3A, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

 

 

 

Soutěž
CHO - ŠK, kat. C

 

 

 

 
26.3.
(Pá)
 

 

Soutěž
KS NEJ - OK

 

 

 

 
29.3.
(Po)
 

8:05-10:45

Soutěž
BIO - ŠK, kat. C, D

 

 

 

 
1.4.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 

 

 
26.4.
(Po)
 

 

Soutěž
SOČ - KK

 

 

 

 
30.4.
(Pá)
 

 

Maturita
Termín odevzdání 1) přihlášek k ústní zkoušce z CJL a ANJ, 2) seznamu literárních děl

V8A, C4A, C4B

 

 

 
3.5.
(Po)
 

8:30-10:40

Přijímací řízení - 1. termín
čtyřleté studium - test MAT (SPUO-1)

 

Wi

204v

8:30-10:15

Přijímací řízení - 1. termín
čtyřleté studium - test MAT

 

Bd, Ge, Ma, Pe, Sk, Su

205v, 206v, 207m, 208v, 210v, 212v

11:10-13:00

Přijímací řízení - 1. termín
čtyřleté studium - test CJL (SPUO-1)

 

Wi

204v

11:10-12:40

Přijímací řízení - 1. termín
čtyřleté studium - test CJL

 

Bd, Ge, Ma, Pe, Sk, Su

205v, 206v, 207m, 208v, 210v, 212v

 

Prezenční výuka v týdnu 3. - 7. 5.: V1A, V2A

 

 

 

 

Nový rozvrh s platností od 1. 5. 2021

 

 

 

 
4.5.
(Út)
 

8:30-10:15

Přijímací řízení - 2. termín
čtyřleté studium - test MAT

 

Dl, Ko, Sk

205v, 206v, 208v

8:30-10:40

Přijímací řízení - 2. termín
čtyřleté studium - test MAT (SPUO-1)

 

Wi

204v

11:10-13:00

Přijímací řízení - 2. termín
čtyřleté studium - test CJL (SPUO-1)

 

Wi

204v

11:10-12:40

Přijímací řízení - 2. termín
čtyřleté studium - test CJL

 

Dl, Ko, Sk

205v, 206v, 208v

 

Prezenční výuka v týdnu 3. - 7. 5.: V1A, V2A

 

 

 

 
5.5.
(St)
 

8:30-10:15

Přijímací řízení - 1. termín
osmileté studium - test MAT

 

Bř, Bd, Ge, Sk

205v, 206v, 208v, 210v

8:30-10:40

Přijímací řízení - 1. termín
osmileté studium - test MAT (SPUO-1)

 

Wi

204v

11:10-13:00

Přijímací řízení - 1. termín
osmileté studium - test CJL (SPUO-1)

 

Wi

204v

11:10-12:40

Přijímací řízení - 1. termín
osmileté studium - test CJL

 

Bř, Bd, Ge, Sk

205v, 206v, 208v, 210v

 

Prezenční výuka v týdnu 3. - 7. 5.: V1A, V2A

 

 

 

 
6.5.
(Čt)
 

8:30-10:15

Přijímací řízení - 2. termín
osmileté studium - test MAT

 

Bd, Dl, Sk, Su

205v, 206v, 208v, 210v

8:30-10:40

Přijímací řízení - 2. termín
osmileté studium - test MAT (SPUO-1)

 

Wi

204v

11:10-12:40

Přijímací řízení - 2. termín
osmileté studium - test CJL

 

Bd, Dl, Sk, Su

205v, 206v, 208v, 210v

11:10-13:00

Přijímací řízení - 2. termín
osmileté studium - test CJL (SPUO-1)

 

Wi

204v

 

Prezenční výuka v týdnu 3. - 7. 5.: V1A, V2A

 

 

 

 
7.5.
(Pá)
 

 

Prezenční výuka v týdnu 3. - 7. 5.: V1A, V2A

 

 

 

 
10.5.
(Po)
 

 

Prezenční výuka v týdnu 10. - 14. 5.: V3A, V4A

 

 

 

 
11.5.
(Út)
 

 

Prezenční výuka v týdnu 10. - 14. 5.: V3A, V4A

 

 

 

 
12.5.
(St)
 

8:55-11:40

Preventivní program
Selektivní prevence

V3A

Kp (V3A)

107v

16:00

Uzavření klasifikace; zápis známek a absencí
pro maturitní ročníky

 

 

 

 

Prezenční výuka v týdnu 10. - 14. 5.: V3A, V4A

 

 

 

 
13.5.
(Čt)
 

9:40-10:00

Pedagogická rada
pro maturitní ročníky (sborovna)

 

 

 

 

Prezenční výuka v týdnu 10. - 14. 5.: V3A, V4A

 

 

 

 
14.5.
(Pá)
 

 

Prezenční výuka v týdnu 10. - 14. 5.: V3A, V4A

 

 

 

 

Vysvědčení

V8A, C4A, C4B

 

 

 
17.5.
(Po)
 

11:50-16:00

Seminář
Formativní hodnocení

 

Kp, Ko

 

 

Prezenční výuka v týdnu 17. - 21. 5.: V1A, V2A, V3A, V4A

 

 

 

 

Maturita
volno na přípravu k MZ

V8A, C4A, C4B

 

 

 
18.5.
(Út)
 

 

Maturita
volno na přípravu k MZ

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Prezenční výuka v týdnu 17. - 21. 5.: V1A, V2A, V3A, V4A

 

 

 

 
19.5.
(St)
 

 

Maturita
volno na přípravu k MZ

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Prezenční výuka v týdnu 17. - 21. 5.: V1A, V2A, V3A, V4A

 

 

 

 
20.5.
(Čt)
 

 

Maturita
volno na přípravu k MZ

V8A, C4A, C4B

 

 

 

Prezenční výuka v týdnu 17. - 21. 5.: V1A, V2A, V3A, V4A

 

 

 

 
21.5.
(Pá)
 

8:05- 8:50

Maturita
Testování (COVID) pro DT

V8A, C4A, C4B

Ge (C4A), Nm (V8A), Sv (C4B)

107v, 120v, 213v

 

Prezenční výuka v týdnu 17. - 21. 5.: V1A, V2A, V3A, V4A

 

 

 

 

Maturita
volno na přípravu k MZ

V8A, C4A, C4B

 

 

 
24.5.
(Po)
 

8:00-10:35

Maturita
MAT - DT

 

Dl

204v

13:30-16:25

Maturita
ANJ - DT (SPUO-1)

 

Bd, Ge

209m

13:30-15:50

Maturita
ANJ - DT

 

ČJ, Dl, Ko, Mň, Tů

204v, 205v, 206v, 207m, 208v

13:35-16:00

Preventivní program
Selektivní prevence

V3A

Kp

107v

 

Maturita
ŠMK

 

Nm

 

 

Nový rozvrh s platností od 24. 5. 2021

 

 

 

 

Prezenční výuka pro všechny třídy

 

 

 

 
25.5.
(Út)
 

8:00- 9:45

Maturita
CJL - DT

 

Dš, Kr, Mň, Su, Sv, Vň

204v, 205v, 206v, 207m, 208v, 210v

8:00-10:10

Maturita
CJL - DT (SPUO-1)

 

Bd, Sk

209m

 

Maturita
ŠMK

 

Nm

 

 
26.5.
(St)
 

8:00-10:50

Maturita
MAT rozšiřující - DT

 

Li, Tů

204v

 

Maturita
ŠMK

 

Nm

 

 
1.6.
(Út)
 

 

Maturita
Ústní zkoušky profilové části

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 207m, 208v

 

Maturita
PMK - G Kolín

 

Če

 

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Li

 

 
2.6.
(St)
 

 

Maturita
Ústní zkoušky profilové části

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 207m, 208v

 

Maturita
PMK - G Kolín

 

Če

 

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Li

 

 
3.6.
(Čt)
 

8:30-10:15

Přijímací řízení - 2. náhradní termín
čtyřleté studium - test MAT

 

Wi

324v

11:10-12:40

Přijímací řízení - 2. náhradní termín
čtyřleté studium - test CJL

 

Wi

324v

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Li

 

 

Maturita
PMK - G Kolín

 

Če

 

 

Maturita
Ústní zkoušky profilové části

V8A, C4A, C4B

 

204v, 205v, 206v, 207m, 208v

 
4.6.
(Pá)
 

 

Maturita
PMK - G Čáslav

 

Li

 

 
8.6.
(Út)
 

 

Seminář
Eduzměna

 

Br

 

 
9.6.
(St)
 

8:55-11:40

Preventivní program
Selektivní prevence

V3A

Kp (V3A)

107v

 
10.6.
(Čt)
 

10:00-12:35

Soutěž
Anglicky o Cenu Munkovy nadace

 

Ba

311

 
11.6.
(Pá)
 

18:00

Maturita
Slavnostní předání maturitních vysvědčení - GASK

C4A

 

 

19:00

Maturita
Slavnostní předání maturitních vysvědčení - GASK

C4B

 

 

20:00

Maturita
Slavnostní předání maturitních vysvědčení - GASK

V8A

 

 

 
17.6.
(Čt)
 

 

Soutěž
Pangea, Praha

 

Ko

 

 
20.6.
(Ne)
 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

Fl (V7A), Pe (C3A), Sk (C3B), Su (C3B), Va (V7A), Wi (C3A)

 

 
21.6.
(Po)
 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

Fl (V7A), Pe (C3A), Sk (C3B), Su (C3B), Va (V7A), Wi (C3A)

 

 
22.6.
(Út)
 

14:00

Seminář
Podpora vzdělávání po návratu dětí do škol - VP

 

Ge

 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

Fl (V7A), Pe (C3A), Sk (C3B), Su (C3B), Va (V7A), Wi (C3A)

 

 

Exkurze
Muzeum komunismu

V6A

Kr (V6A), Pr (V6A)

 

 
23.6.
(St)
 

 

Den třídního učitele

C1A, C1B, V6A

Dš (C1A), Kr (V6A), Ma (C1B), Ší (C1A), Ve (C1B)

 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

Fl (V7A), Pe (C3A), Sk (C3B), Su (C3B), Va (V7A), Wi (C3A)

 

 
24.6.
(Čt)
 

9:00-14:30

Seminář
Rodina a krize v 21.stol. - VP

 

Ge

 

 

Den třídního učitele

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B

Bř (C2B), Bd (C2A), Če (V5A), ČJ (V1A), Dl (C2A), Dš (C1A), Kp (V3A), Ko (V4A), Kr (V6A), Li (V2A), Ma (C1B), Sv (V5A), Ší (C1A), Šá (V4A), Tů (V3A), Ve (C1B)

 

 

Turistický kurz

V7A, C3A, C3B

Fl (V7A), Pe (C3A), Sk (C3B), Su (C3B), Va (V7A), Wi (C3A)

 

 
25.6.
(Pá)
 

12:00

Vysvědčení
Zápis známek a absencí

 

 

 

 

Den třídního učitele

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, C3B

Bř (C2B), Bd (C2A), Če (V5A), ČJ (V1A), Dl (C2A), Dš (C1A), Kp (V3A), Ko (V4A), Kr (V6A), Li (V2A), Ma (C1B), Pe (V2A), Sk (C3B), Su (C2B), Sv, Ší (C1A), Šá (V4A), Tů (V3A), Va (C3B), Ve (C1B)

 

 
28.6.
(Po)
 

8:05-10:45

Třídnická hodina
Učebnice, úklid

V1A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, V7A, C3A, C3B

Ba (C3A), Bd (C3B), Če (V5A), ČJ (V1A), Dl (C2A), Dš (C1A), He (V7A), Kp (V3A), Ko (V4A), Kr (V6A), Ma (C1B)

 

11:00

Pedagogická rada

 

Br, Ba, Be, Bř, Bd, Če, ČJ, Dl, Dš, Fl, Ge, He, Ch, Kp, Ki, Ko, Kr, Km, Li, Ma, Mň, Nm, Ný, Pe, Ps, Pr, Rs, Sl, Sk, Su, Sv, Ší, Šá, Tů, Va, Vň, Ve, Wi

 

17:00

Třídní schůzky
pro budoucí 1. ročníky

 

Bd, Fl, Kr, Sv

 

 

Den třídního učitele

V2A, C2B

Bř (C2B), Li (V2A), Pe (V2A), Sk (C2B), Su (C2B), Wi (V2A)

 

 
29.6.
(Út)
 

 

Den třídního učitele

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

Ba (C3A), Bř (C2B), Bd (C2A), Če (V5A), ČJ (V1A), Dl (C2A), Dš (C1A), Fl (V3A), Ge (V5A), He (V7A), Kp (V3A), Ko (V4A), Kr (V6A), Li (V2A), Ma (C1B), Nm (C3A), Pe (V2A), Ps (V7A), Pr (V6A), Sk (C2B), Su (C2B), Šá (V4A), Tů (C3A), Va (V1A), Wi (V2A)

 

 
30.6.
(St)
 

 

Vysvědčení

V1A, V2A, V3A, V4A, V5A, C1A, C1B, V6A, C2A, C2B, V7A, C3A, C3B

 

 

 
25.8.
(St)
 

 

Adaptační kurz - V1A

 

 

 

 
26.8.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz - V1A

 

 

 

 
27.8.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz - C1A

 

 

 

 
28.8.
(So)
 

 

Adaptační kurz - C1A

 

 

 

 
30.8.
(Po)
 

 

Adaptační kurz - C1B

 

 

 

 
31.8.
(Út)
 

 

Adaptační kurz - C1B

 

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři