Suplování:   Pondělí 12.12.2022

datum výpisu: 12.12.2022 (14:09)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bartoň Jindřich (JD)

 

Bd

Bd

-

Bd

-

-

-

-

 

Gembiczká Ilona (JD)

         

<>

-

<>

-

   

Hájek Tadeáš (L)

 

Ps

Ps

Pe

Pe

-

         

Kapitánová Václava (sem)

-

-

-

Va

-

Nm

-

-

-

-

Kopecký Jiří (sem)

-

-

Hk

Hk

-

-

-

-

-

-

Štrůblová Jana (sem)

-

Ki

Ki

-

..

-

-

-

-

Vaňková Marie (N)

 

-

Sv

Va

-

Sv

-

Fl

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartoníček Roman

7.hod

výměna <<

ZEM

C3A

(324v)

z 9.hod

 

9.hod

výměna >>

ZEM

C3A

 

na 7.hod

Bauer Ivan

před 7. hodinou dohled přízemí

 

Budajová Jana

1.hod

spojeno (Ba JD)

NEJ

C1A (Anj1)

(307v)

 
 

1.hod

změna

NEJ

C1A (Anj2)

(307v)

 
 

2.hod

spojeno (Ba JD)

NEJ

C1A (Anj1)

(307v)

 
 

2.hod

změna

NEJ

C1A (Anj2)

(307v)

 
 

4.hod

spojeno (Ba JD)

NEJ

C1A (Anj2)

(206v)

 
 

4.hod

změna

NEJ

C1A (Anj1)

(206v)

 
 

před 4. hodinou dohled 2. patro

 

Čepková Irena

před 1., 2. hodinou dohled přízemí

 

Douša Ladislav

5.hod

změna

ANJ

C4B (Anj1)

(205v)

nadúvazková hodina

 

5.hod

spojeno (Ba JD)

ANJ

C4B (Anj2)

(205v)

 

Flachs Petr

7.hod

supl. (Vň N)

CHE

V5A

(105v)

přespočetná hod.

 

před 6., 9. hodinou dohled přízemí

 

Gembiczká Ilona

9.hod

výměna <<

LIT

C3A

(213v)

z 7.hod

Hájková Romana

3.hod

změna

IVT

V6A (S1)

(254p)

 
 

3.hod

spojeno (Ko sem)

IVT

V6A (S2)

(254p)

 
 

4.hod

změna

IVT

V6A (S1)

(254p)

 
 

4.hod

spojeno (Ko sem)

IVT

V6A (S2)

(254p)

 
 

5.hod

výměna <<

MAT

C1A

(219v)

z 13.12. 3.hod

Chudobová Martina

6.hod

školní jídelna

 

King Philippa

1.hod

spojeno (Šá sem)

FRJ

V7A (Frj)

(210v)

 
 

1.hod

změna

ANJ

V7A (Anjn)

(210v)

 
 

2.hod

spojeno (Šá sem)

FRJ

V7A (Frj)

(210v)

 
 

2.hod

změna

ANJ

V7A (Anjn)

(210v)

 
 

5.hod

navíc

FRJ

V6A (Frj)

(210v)

 
 

5.hod

změna

ANJ

V6A (Anjn)

(210v)

 

Maňák Zdeněk

5.hod

zahrada

 

Němeček Petr

6.hod

supl. (Kp sem)

BIO

V7A

(105v)

přespočetná hod.

Novotný Petr

3.hod

spojeno (Šá sem)

FRJ

V5A (Frj)

(307v)

 
 

4.hod

spojeno (Šá sem)

FRJ

V5A (Frj)

(307v)

 

Peková Monika

3.hod

spojeno (Há L)

CEJ

V4A (S1)

(116v)

 
 

4.hod

spojeno (Há L)

CEJ

V4A (S2)

(116v)

 

Posselt Jiří

1.hod

spojeno (Há L)

CEJ

V2A (S2)

(118v)

 
 

2.hod

spojeno (Há L)

CEJ

V2A (S1)

(118v)

 

Rosická Šárka

1.hod

změna

ANJ

V4A (Anj1)

(107v)

 

Svobodová Jana

2.hod

supl. (Vň N)

DEJ

C2A

(120v)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (Vň N)

DEJ

C3A

(120v)

přespočetná hod.

Tůmová Jolana

1.hod

supl. (Ko sem)

FRJ

C2B

(217v)

za JD

 

2.hod

supl. (Kp sem)

BIO

C2B

(107v)

za JD

 

8.hod

supl. (Vň N)

FRJ

C2B

(217v)

za JD

Vandasová Petra

3.hod

supl. (Vň N)

ZSV

C3B

(105v)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Kp sem)

ZSV

C2A

(113v)

za JD

 

Zpracováno v systému Bakaláři