Absolventský ples GJO

V pátek 24. 3. 2023 jsme ukončili plesovou sezónu 1. Absolventským plesem Gymnázia Jiřího Ortena, který pořádal Nadační fond GKH za organizace absolventek Barbory Duškové a Kláry Hladišové.

Nápad uspořádat tuto jedinečnou akci přivedl do KD Lorec více než 700 absolventek a absolventů a jejich partnerů a partnerek. Úvodem plesu nás provedl Mgr. Roman Bartoníček a hudební náplň večera zajistily absolventské hudební kapely Zatím ANNA a HZP. O taneční inspirace se postaraly dívky s ukázkou disco tance (DC Inferno Kolín) a karibských tanců (Taneční akademie Shadow).

V úvodu večera zaznělo také pár slov od ředitele školy RNDr. Vladislava Slavíčka, na kterého navázali slovem za absolventy spolumajitelka čokoládovny Lidka a zároveň ředitelka Dusíkova divadla v Čáslavi, paní Lada Bartošová, a 1. místopředseda vlády a ministr vnitra Vít Rakušan. Na závěr nechybělo ani uvítání od samotných organizátorek plesu.

Zlatým hřebem plesu byl půlnoční tanec se šerpami, kterého se zúčastnil plný taneční parket hostů. Nad hlavami bylo možné spatřit nespočet maturitních šerp různých barev a ročníků.

Nenapadá nás, čím lepším uzavřít 1. Absolventský ples GJO než tím, že Vás rovnou srdečně pozveme na 2. ročník. Ano, je to tak! Zapište si všichni do kalendáře pátek 22. 3. 2024, jelikož se sejdeme na 2. Absolventském plese Gymnázia Jiřího Ortena!

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Barbora Dušková a Klára Hladišová

Fotogalerie gymkh.cz

Fotogalerie Svoboda.info

Fotogalerie Dalibor Prokeš

Video z plesu – Dalibor Prokeš

Publikováno v kategorii Různé.