Krajské kolo soutěže „Prezentiáda“

Od 9. 4. do 19. 4. 2024 probíhala krajská finále v Prezentiadě. I letos se nám v nich dařilo a obsadili jsem přední místa. Jen nám chyběla třešnička na dortu v podobě vítězství. 

V kategorii základních škol se na druhém místě umístila ukrajinská děvčata Kristina Nemitchenko a Veronika Yarosh. Třetí byly Malé knihomolky (Sára Melenová a Anežka Vančurová) a na čtvrtém místě tým Queens (Eliška Votavová a Viktorie Kolmanová). Všechny týmy byly z V3A. Sedmý skončil tým pod názvem Ferrum (Vít Šimůnek a Ema Pavelková z V4A).

Na krajském finále kategorie středoškoláků, které se konalo 10. 4. a 19. 4. 2024, naše týmy důstojně reprezentovaly GJO. Tým 3Grácie (Aneta Kloboučníková, Radka Macháčková, Veronika Stará z C2B) obsadil skvělé 3. místo. Ve druhém finále středních škol tým OHMEN (Nela Humlíčková, Eva Kůsová, Matěj Louda z C3B) skončil druhý a tým LuciAni (Anna Raimundová a Lucie Palošová z C1A) obsadil třetí místo.  Na pátém místě se umístil Winxclub  (Julie Bucifal, Patrik Pěkný a Nela Boudová z C3A).

Všem týmům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Publikováno v kategorii Různé.