Nový Klub mladých diváků

Máte rádi divadlo? A chtěli byste jezdit na zajímavá představení do Prahy? Pak je tu pro Vás Klub mladých diváků pro příští školní rok.

KMD nabízí od října 2019 do dubna 2020 postupně šest večerních divadelních představení v Praze. Jezdíme objednaným autobusem od školy. Jezdí se vždy v pondělí až čtvrtek, tedy nikdy v pátek ani o víkendu. Během těchto cest navštívíme šest různých divadel podle nabídky, např. v Dlouhé, na Vinohradech, ABC, Rokoko apod.

Členem KMD pro školní rok 2019–2020 se stanete, když si zde stáhnete přihlášku KMD-2019-2020, vyplněnou ji přinesete do kabinetu ČJL-ZSV a uhradíte poplatek za členství, nebo zálohu. Počet členů je omezený na 47 osob, proto v případě zájmu s přihlášením neváhejte.

Poplatek za členství v KMD činí 650 Kč + za dopravu autobusem 700 Kč, tedy celkem 1 350 Kč. Výsledná cena zahrnuje všech šest vstupenek na večerní představení v různých divadlech v Praze dle aktuální nabídky a zároveň všech šest jízd objednaným autobusem Kutná Hora – Praha a zpět. Během roku se tak již nic nedoplácí.

Jednotlivá data všech šesti představení budou pravidelně zveřejňována nejméně s týdenním předstihem v kalendáři akcí na webu školy: www.gymkh.cz.

V případě, že máte jakékoli dotazy, se na nás neváhejte obrátit.

Lukáš Provaz a Ilona Gembiczká

 

 

Publikováno v kategorii Různé.