POSTUP NA SKÓRE!

Dnešní futsalové klání lze jednoduše popsat – skvělý výkon studentů GJO, který smolně začal porážkou. Kluci si ale v následujících utkáních na talentovaných fotbalistech z Dubna a Kladna smlsli, a tak brali body.

Naši jediní přemožitelé z Poděbrad v prvním zápase ukázali týmový ťukec, čímž předčili naši obranu. V druhém zápase jsme narazili na Dubno. Těch jsme se báli, jelikož měli i vlastní instagramový účet. Naštěstí se nám podařilo hned zezačátku vstřelit gól, což pomohlo naší mentalitě. Pak už jsme si s nimi hráli jako myš s kočkou. Studenty z Kladna jsme přejeli jako rolba neupravený led, a tak vybouchly emoce.

Neuvěřitelná jízda futsalových nadšenců z naší školy bohužel končí. Na skóre se nehrálo. Rozhodující byl vzájemný zápas. ☹️

„Pokud bychom jeli na republiku, tak by to byl můj největší životní úspěch. Takhle pár dnů asi neusnu. Hrozně mě to trápí… Myslím si, že takový úspěch další generace nezažijí “ sdělil Leon Kolman našim médiím. Tento srdcař ještě dodal se slzou v oku, že pro něj byla ohromná čest reprezentovat naši školu.

Všem Fandům i fandům děkujeme za podporu. Doufáme, že o to více budete fandit na futsalové lize!

Manažer David Volný, realizační tým a hráči

Publikováno v kategorii Různé.