Prezentiáda

Prezentuj své nápady a probojuj se až do finále!

Chcete si zkusit vyjádřit svůj názor a přednést ho před odbornou porotou? Všem ukázat své schopnosti, nebo se naopak něčemu přiučit? Pak je Prezentiáda, soutěž v prezentačních dovednostech, právě pro vás! Proto i letos se na naší škole rozjíždí tento středoškolský projekt. Klade si za cíl pomoci studentům lépe zvládat sebevědomé vystupování před publikem. Uplynulých ročníků soutěže se zúčastnily stovky týmů a víc než tisíc soutěžících z celé České a Slovenské republiky. Naše škola je tradičně úspěšná a v loňském roce obsadila v Grand finále 2. místo v kategorii Základních škol a 9. místo v kategorii Středních škol.

Jak na to? Je to jednoduché:

  1. Sestavte dvou až tříčlenný tým.

Přihlaste se do 5. 2. 2019 na adresu: zdenek.manak@gymkh.eu . Do přihlášky uvést název týmu a složení týmu.

  1. Vyberte si téma a zpracujte jej. Odešlete ji na stejnou adresu do 19. 2. 2019.

Základní školy:

  • Můj nejlepší nápad
  • Kolik stojí štěstí

Střední školy:

  • Život není fér
  • Ta dnešní mládež
  1. Ohromte s týmem porotu na školním, nominačním a krajském kole a dostaňte se až do finále!

Postupový klíč:

První čtyři týmy školního kola postupují do nominačního kola Středočeského kraje, vybrané týmy budou svou prezentaci obhajovat před odbornou porotou v kole krajském dne 2. 4. 2019 pro základní školy a 9. 4. 2019 pro střední školy. Vítěz krajského kola postupuje do dvoudenního Grand finále do Brna.

4. Staňte se vítězem česko-slovenské soutěže, poznejte nové přátele, získejte skvělé ceny a nasbírejte zážitky i zkušenosti.

 

Publikováno v kategorii Základy spol. věd.