„Pro Radost“

kalendar_navesti_2017

Milí studenti a přátelé Gymnázia Jiřího Ortena,

adventní čas již klepe na dveře a my bychom Vám rádi představili již třetí z vánočních charitativních projektů naší školy. Tak jako v předchozích letech se jedná o společný příspěvek zaměstnanců, studentů a přátel GJO do veřejné sbírky neziskové organizace Zdravotní klaun, ale to není letos vše. Všichni se těšíme, až se v naší Kutné Hoře rozezní nový zvon v kostele sv. Jakuba a rádi bychom k tomu také přispěli.

A tak Vám letošní Vánoce necháváme na vybranou, kterou Radost chcete spolu s námi přinášet.

Příspěvkem v minimální hodnotě 149 Kč můžete pomoci nejen Zdravotnímu klaunovi rozesmát děti v kolínské nemocnici nebo přispět k rozeznění nového kutnohorského zvonu, ale navíc jako poděkování získáte kalendář pro rok 2017 s fotografiemi kantorů a zaměstnanců našeho gymnázia.

Tentokrát jsme pro dobrou věc nechali ožít postavy a jejich příběhy ze slavných obrazů. Trochu jsme přitom zašlápli do prachu cest svou důstojnost a s pomocí šikovných výtvarnic i umných počítačových fíglů se proměnili ve známé postavy z obrazů Picassa, Renoira, Ensora, Magritta a dalších. Malá ukázka v této upoutávce jistě naznačí, že se máte na co těšit!

Charitativní sbírka bude zahájena v pondělí 19. prosince v 9.40 v kanceláři paní Černé a bude pokračovat až do skončení Vánočního koncertu GJO 20. prosince 2016. Na slavnostním rautu po skončení koncertu se opět můžete těšit na dražbu výtisku kalendáře s podpisy jeho protagonistů.

Abychom připravili dostatek kalendářů, prosíme případné zájemce účasti na sbírce o rezervaci kalendáře u Jany Štrůblové do středy 14. prosince 2016. (Zástupce třídy ve školním parlamentu nahlásí počty za celou třídu.)

Vaši učitelé

kalendar_fc

kalendar_db

Publikováno v kategorii Různé.