Volejbalový turnaj – Zlatá křída 2023

Již tradičně se první prosincovou sobotu setkává na Gymnáziu Jiřího Ortena 10 volejbalových týmů na turnaji Zlatá křída. A ani letos to nebyla výjimka, přestože počasí a bohatá sněhová nadílka vyvolávaly obavy, zda všichni pozvaní účastníci turnaje dorazí. 

Volejbalisté z různých koutů České republiky a jeden hostující tým z Německa, se utkali v desetihodinovém maratonu zápasů hraných na dva sety ve dvou pětičlenných skupinách. Na jeho konci byli známi 4 semifinalisté. ZŠ Kolín II., Exstudenti GJO I. Středočeský kraj a Dvořákovo gymnázium z Kralup nad Vltavou. A jak to nakonec vše dopadlo? 

  1. ZŠ Kolín II 
  2. Exstudenti GJO 1 
  3. Dvořákovo gymnázium z Kralup nad Vltavou 
  4. Středočeský kraj 

Vítězům gratulujeme! Ale vážíme si příjezdu i výkonů všech volejbalových týmů během náročného dne. Mnohé zápasy byly velmi napínavé a rozhodoval doslova každý bod.  

Na krásném 5. místě se pak umístily týmy: Rathenow, Učitelé GJO, Chobotnice, PORG, Církevní gymnázium, Exstudenti GJO 2. Snad se zase v plné sestavě uvidíme i příští rok. 

Na závěr zasluhují poděkování i naši dlouholetí sponzoři: Mgr. Vít Rakušan, Elektro Oáza Poděbrady, Pharmaservis, Ing. Michal Srb, Mgr. Jiří Němeček, Hotel Zlatá Stoupa, V. Hrbek – řeznictví Kolín, Ing. Z. Žert – ovoce a zelenina Bříství, J. K. Gaza s. r. o., Polabské mlékárny a. s., BIDFOOD Kralupy nad Vltavou, P+M Kasarda Kolínské uzeniny, 

Fotogalerie z turnaje


Za organizační tým Roman Bartoníček  

Publikováno v kategorii Různé.