Volejbalový turnaj Zlatá křída po 3 letech zase téměř v plném obsazení

Stalo se již tradicí, že se na Gymnáziu Jiřího Ortena scházejí začátkem adventního času volejbalové týmy z různých koutů České republiky. Po hubených letech ovlivněných covidovou situací, jsme se 3. 12. 2022 sešli v tělocvičnách GJO opět v plné síle. Tedy téměř… K plnému obsazení 12 týmů v turnaji o Zlatou křídu chyběl ještě druhý tým z německého Rathenow.

Nicméně osmihodinový maraton duelů ve skupinách nabídl postupovou čtveřici týmů do semifinálového pavouka. Finále a boj o třetí místo pak přinesl následující celkové pořadí týmů:

1. Církevní gymnázium

2. 2. ZŠ Kolín

3. Učitelé GJO

4. Chobotnice

Na krásném pátém místě se umístily týmy: Středočeský kraj, Rathenow I, Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, PORG (První obnovené reálné gymnázium), Třebíč, Exstudenti GJO I a Exstudenti GJO II.

Celý turnaj by však nebylo možné uskutečnit bez trvalé přízně našich sponzorů. Mezi ty již dlouhá léta patří: Mgr. Vít Rakušan, Pharmaservis (Lékárna U Jednorožce), Elektro Oáza, Ing. Michal Srb, Mgr. Jiří Němeček, hotel Zlatá Stoupa, V. Hrbek – řeznictví Kolín, Sady Bříství, MIPA Bílijov, CITUS Litoměřice, BIDFOOD Kralupy nad Vltavou, Středovy pekárny s.r.o.,  J. K. Gaza, Mlékárna Poděbrady, MIPA – ovoce a zelenina, AG FOODS, KNORR, P+M Kasarda Kolínské uzeniny, Polabské mlékárny a. s., J. K. Gaza s.r.o. a Hotel Zlatá Stoupa.

O to nejdůležitější, tedy o krásné a napínavé duely, o fair play a hlavně o pohodovou atmosféru, se postarali sami účastníci turnaje. Děkujeme, vítězům blahopřejeme a budeme se těšit příští rok opět na viděnou.

Fotogalerie

Roman Bartoníček

Publikováno v kategorii Různé.