BRLOH

Jedná se o devátý ročník internetové týmové soutěže, která je určena pro týmy tvořené žáky základních škol a žáky odpovídajících ročníků nižších gymnázií. Každý tým smí mít nejvýše čtyři členy.

Svůj tým můžete registrovat na stránkách soutěže http://brloh.math.muni.cz/, nejpozději však do 6.11.2023 (začátek prvního internetového kola). Registraci vám potvrdí váš učitel matematiky. Poté bude registrace uzavřena. Soutěž bude mít tři internetová kola, semifinále a finále pro nejlepší týmy. Každý týden (počínaje 6. listopadem) zveřejníme na našich webových stránkách http://brloh.math.muni.cz zadání 10 logických úloh. Po zaregistrování budou žáci vkládat odpovědi přímo na náš web.

Do semifinále postoupí všechny týmy které vyřeší alespoň 6 úloh v každém internetovém kole nebo 20 úloh celkem. Do finále pak postoupí 7 nejlepších týmů ze základních škol a 7 nejlepších týmů z gymnázií. Finále se uskuteční ve středu 13. prosince v Brně na půdě Gymnázia tř. Kpt. Jaroše. Pro nejlepší týmy jsou připraveny zajímavé hodnotné ceny.

Publikováno v kategorii Různé.