Futsalový turnaj

Dne 8. 12. 2022 se konalo na naší škole další kolo futsalového turnaje. Zúčastnily se ho dvě čáslavské a dvě kutnohorské střední školy. Z Čáslavi k nám zavítalo tamější gymnázium a také (celým názvem) VOŠ, SPŠ a OA Čáslav. Mezi kutnohorské školy patřila SPŠ a právě naše gymnázium.  

První zápas byl pro nás velmi důležitý, jelikož se jednalo o kutnohorské DERBY. V tomto zápase jsme předvedli velmi dominantní výkon, a tak se nám podařilo vyhrát. 

Náš další zápas, tentokrát proti „gymplu” z Čáslavi, dopadl nerozhodně 3:3. „Soupeře jsme přehrávali, ale kvůli naší nedůslednosti a zbrklosti, kdy jsme se snažili tlačit míče přes zaplněný střed hřiště, dopadl zápas tak, jak dopadl. Soupeř využil našich chyb.” uvedl manažer týmu David Volný

Poslední zápas pro nás znamenal vše. Chtěli jsme postoupit, a tak jsme do zápasu vstoupili s plným nasazením. Vše dopadlo tak, jak mělo. Postoupili jsme!!! 

Hlavní cenu pro nejlepšího střelce GJO si převzal Matyáš Dostál, který okomentoval jeho ocenění: „Především je to práce celého našeho týmu, který mi připravil skvělé podmínky ke skórování a já to jen uklidil do branky. Náš cíl byl postup do dalšího kola, což se povedlo, a že mi to tam zrovna takhle spadlo, tak je to krásný bonus k postupu. V dalším kole se budeme pokoušet předvést ještě lepší výkony, než tomu bylo dnes!”

Děkujeme všem, kteří se na turnaji podíleli. Doufáme, že naše úspěšná jízda bude i nadále pokračovat.

David Volný 

Publikováno v kategorii Různé.