Hlasování – projekt Participace 21

Žákovský parlament představuje v rámci projektu Participativní rozpočet na školách následující projekty:

Navrhované projekty: K dispozici je částka 20 000 Kč,-. Více informací od zástupců žákovského parlamentu ve vaší třídě.

Školní merch – možnost více zviditelnit školu a zároveň zvýšit prestiž školy mezi studenty. Merch by byl zpracován grafikem, nebo by návrh vzešel z řad studentů. Podle předběžných průzkumů by byl o merch mezi studenty značný zájem. Mohlo by se jednat například o mikiny či trika.

Sedací pytle v prostorách školy – zajištění dalšího studijního a zároveň relaxačního prostoru pro studenty. Studovna i herna jsou často přeplněné a zájem studentů o takové prostory je veliký. Sedací pytle jsou nejen pohodlné, ale také praktické díky jejich snadnému přenášení. Sedacími pytli by bylo například možné zaplnit prostor u akvária nebo vylepšit posezení u automatů na pití v prvním patře.

Boxy na pěstování stromků na zahradě – v boxech je možné pěstovat sazenice listnatých stromů, které by následně sloužily k revitalizaci krajiny v okolí Kutné Hory.

Posilovna – nakoupení nového vybavení či opravy školní posilovny.

Dílna s nářadím – vytvořena by byla v části bývalých šaten TEV a spravoval by ji kabinet TEV. Možnost pro zaměstnance či studenty tu v případě potřeby kutit nebo provádět drobné opravy, seřídit lyže či zapůjčit nářadí.

Vybavení pro DramaŤák – Nákup vybavení pro dramatický kroužek, například osvětlení a mikrofony.

Zahrada v atriu – vysazení rostlin v prostoru mezi kabinetem tělocviku a studovnou.

Školní laboratoř – nakoupení nového vybavení do školní laboratoře.

Chytrá zeď – vytvoření interaktivní zdi (vytvořené speciálním nátěrem) na stěně chodby. Na tuto stěnu by mohli studenti i učitelé psát vzkazy a popouštět uzdu své kreativitě. Dala by se též využít v rámci výuky.

Hlasování by proběhlo v týdnu od 10. – 14. 2. 2020

žákovský parlament

Publikováno v kategorii Různé.