Jsme nejlepšími prezentátory v ČR a SR

Nastal den „D“ a my jsme po prázdninách vyrazili do Brna na Grand finále soutěže nazvané Prezentiáda. Oproti minulým ročníkům bylo Grand finále pořádáno v jiném formátu a ve větším počtu účastníku.

Z celé ČR a SR postoupilo 30 týmů z celkového počtu 110 – včetně dvou týmů našich. Reprezentovali nás Kryštof Bednář a Emma Pajerová (V4A) jako „Třetí pokus“ a Julie Krejčová s Agátou Šimůnkovou (V5A) jako tým „Lékořice“.  Do dopoledního kola oba týmy vystoupily s prezentací na téma „Za každou cenu“. Tým Třetí pokus měl za úkol prezentovat v domově seniorů, čehož se zhostil na výtečnou. Přímo před nás vysypali kolečko písku a učili nás – jako důchodce –, co všechno si z něho můžeme udělat. Lékořice zase své téma přednášely prvňáčkům a pomáhaly jim v tom víly. Poslouchali jsme a ani nedutali.

Nakonec oba týmy postoupily do Super finále, kde je čekal ještě náročnější úkol: Za jednu hodinu si měly připravit prezentaci na předem neznámé téma, což udělaly skvěle. Emma a Kryštof se stali vítězi, a tím i nejlepšími prezentátory v celé ČR a SR. Julie a Agáta byly páté, což je také vynikající úspěch.

Všem čtyřem moc blahopřejeme k úspěchům a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy i propagaci úrovně GJO.

Publikováno v kategorii Různé.