Když studenti přemýšlí jinak!

Informace, která si zaslouží zveřejnit!

Doba maturitního plesu samotného a příprav na něj je velmi hektická. Spousta věcí na zařizování, názorové konflikty, jen aby to dobře dopadlo. Možná první překážky při zařizování takové akce. A co pak s vydělanými penězi?

O to více si vážím reakce studentů třídy C4A, která přišla s myšlenkou, že peníze věnují na dobročinné účely. S tím se jako učitel ve svém profesním životě setkávám poprvé. Přemýšlet o penězích, jak a kde pomohou, je bezpochyby výsledkem ušlechtilých charakterů. Za to vám patří velký dík!

PS: Třídě C4B děkuji za dárek k moderování plesu. Věřím, že ta koza již dělá v Africe nějaké rodině radost!!!

Roman Bartoníček

Příspěvek od C4A

Pozdě, ale přece! Omluvte dlouhou prodlevu, ale znáte to, období maturit, a tak to jde všechno nějak pomalu. Pojďme ale k věci.
Konečná částka, která byla věnována na charitu činí 27 000 Kč. Peníze jsme věnovali Oblastní charitě Kutná Hora, konkrétně na projekt „rekonstrukce budovy pro služby pro zdravotně postižené v Poděbradově ulici v Kutné Hoře, kde by měla vzniknout sociálně terapeutická dílna, sociální rehabilitace a aktivizační služba“.
Velký dík patří Vám všem, co jste přispěli jakýmkoliv způsobem na našem plese! Děkujeme! Díky Vám jsme mohli udělat dobrou věc!
Vaše C4A!

Publikováno v kategorii Různé.