Limonádový Joe na GJO

Píše se rok 1885 a v Arizoně je pořádné dusno. Obyvatelé Stetson City se napájí whisky a morální hodnoty citelně upadají. V Trigger Whisky Saloonu řádí skutečně vykutálená skupinka gangsterů.

Majitelem vyhlášeného lokálu je Doug Badman (Martin Nedecký) k chlípnému pobavení zpívá Tornádo Lou (Emma Petrů) a své hříšné a podlé plány osnuje gangster od přírody Horác alias Hogo Fogo (Ondra Němeček). Posledními spravedlivými v tomto otřesném a korupcí prolezlém městě je lékárník Ezra Goodman (Kryštof Bednář) se svou dcerou Winnifred (Alenka Votavová). Jednoho dne přijede na bílém koni obchodní zástupce firmy Kolaloka, jistý Joe (Tomáš Pospíšil), který se alkoholikům rozhodne nabídnout napravení v podobě nealkoholické limonády.

Je snad jasné, že alkoholici své mety neopustí tak snadno. Překvapivou a milou skutečností je přítomnost další sestry povedeného sourozeneckého soukolí Wild Nicky (Nikola Kouřilová). Ta se sobě vlastním vtipem komentuje dějové zvraty. Atmosféru divokého západu výborně dotvářejí učitelé naší školy v rolích pistolníků, kovbojů, rváčů, mexických zpěváků a lehkých děv. Zlatým hřebem vystoupení se stává pan továrník, otec Joea (Zdeněk Oliva), který se na úplném konci dojatě setkává se svými dávno ztracenými dětmi…

Celé představení je skvěle doplněno filmovými, zvukovými a světelnými efekty díky celému týmu technického zázemí.

Všem moc děkujeme za dobře odvedenou práci.

Monika Peková a Štěpánka Králová

Fotogalerie z představení

Publikováno v kategorii Různé.