Prezentiáda 2020

Prezentuj své nápady a probojuj se až do finále! Chcete si zkusit vyjádřit svůj názor a přednést ho před odbornou porotou?

Všem ukázat své schopnosti, nebo se naopak něčemu přiučit? Pak je Prezentiáda, soutěž v prezentačních dovednostech, právě pro vás!

Stačí sestavit dvou až tříčlenný tým, přihlásit se a vytvořit v Prezi nebo PowerPointu prezentaci na zadaná témata. Kromě toho jsou pro vás připravené i workshopy, které vám pomohou se ještě zdokonalit. Nabídku workshopů a další potřebné informace k účasti najdete na webových stránkách Prezentiády.

Je to jednoduché:

  1. Sestavte dvou až tříčlenný tým.
  2. Přihlaste se, vyberte si téma a zpracujte jej.
  3. Sledujte „Tipy a Triky“ na webu a Facebooku Prezentiády.

Školní kolo proběhne v týdnu od 24. 2. do 28. 2. 2020.

    První čtyři týmy postupují do nominačního kola Středočeského kraje, vybrané týmy budou svou prezentaci obhajovat před odbornou porotou v kole krajském (3. 4. 2020 pro střední školy a 6. 4. 2020 pro základní školy). Vítěz krajského kola postupuje do dvoudenního Grand finále do Brna.

Přihlášky do 5. 2. 2020

Do přihlášky uvést název týmu a složení týmu.

Dvou nebo tří členné týmy zpracují prezentaci na vybrané téma a pošlou ji na adresu zdenek.manak@gymkh.eu do 17. 2. 2020. Pokyny pro zpracování prezentací jsou uloženy na Moodle ve složce Prezentiada.

Témata pro základní školy

  • Škola nebo život
  • Vocaď pocaď

Témata pro střední školy

  • Jak si (ne)podělat život
  • Drobné si nechte

www.instragram.com/prezentiada

Publikováno v kategorii Základy spol. věd.