Zlatá křída 2019

Kdo je vítězem volejbalového turnaje o Zlatou křídu v roce 2019?

V sobotu 30. 11. 2019 v prostorech Gymnázia Jiřího Ortena proběhl již 15. ročník volejbalového turnaje Zlatá křída. Tradičně začátkem adventu mezi sebou poměřili síly sportovci z různých koutů naší republiky a německého Rathenow. Maratón zápasů trval 11 hodin a na jeho konci jsme poznali staronového vítěze, kterým se stali, již podruhé v řadě, volejbalisté – učitelé GJO. Ti ve finále porazili nového účastníka německé Rathenow II.

O třetí místo se svými výkony zasloužili volejbalisté ZŠ Masarykova, kteří v boji o bronzovou medaili porazili tým Město Kutná Hora.

Samozřejmě si však také velmi vážíme přízně ostatních týmů, jejichž členové si našli volný čas a rádi se při této příležitosti opět setkali: Středočeský kraj, Chobotnice, Rathenow I., Exstudenti I., Exstudenti II. a PORG. Celý turnaj by však nebylo možné uskutečnit bez trvalé přízně našich sponzorů. Mezi ty již dlouhá léta patří: Mgr. Vít Rakušan, Pharmaservis (Lékárna U Jednorožce), Elektro oáza, Mgr. Luboš Hanzlík, Mgr. Jiří Němeček, hotel Zlatá Stoupa, MEDtechnic, Maso Čáslav, Ing. Z. Žert – ovoce a zelenina Bříství, J. K. Gaza, Mlékárna Poděbrady, MIPA – ovoce a zelenina, AG FOODS, KNORR, Kasarda Kolín. O to nejdůležitější, tedy o krásné a napínavé duely, o fair play a hlavně o dobrou náladu, se postarali sami účastnící turnaje. Děkujeme a příští rok opět na viděnou!

Fotogalerie

Publikováno v kategorii Různé.