Zlatá křída 2021

Dne 4. 12. 2021 se po roční pauze způsobené epidemiologickými opatřeními opět uskutečnil na Gymnáziu Jiřího Ortena volejbalový turnaj o Zlatou křídu. Pravda, tentokrát v komornějším obsazení 6 týmů tvořených kutnohorskými a kolínskými učiteli, bývalými studenty GJO a přáteli školy. Ale jsme rádi, že jsme se zase mohli sejít a poměřit mezi sebou síly v tomto kolektivním sportu. 

V letošním roce jsme po sérii 15 zápasů našli staronového vítěze turnaje, a to tým Učitelé GJO. Na stříbrné pozici se umístili Exstudenti I a na bronzové příčce pak Exstudenti II. Díky za hezký sportovní den patří i dalším týmům: ZŠ Kolín 2, Gymnáziu PORG a Středočeskému kraji. Těmi, kteří se v letošním roce nemohly zúčastnit, jsou týmy: Třebíč, Gymnázium Kralupy nad Vltavou, ZŠ Kamenná stezka, Rathenow, Chobotnice a Město Kutná Hora.  

Sportovní klání by se nemohlo uskutečnit bez podpory tradičních podporovatelů turnaje: Mgr. Vít Rakušan, firma Pharmaservis a Mgr. Jiří Němeček.  

O to nejdůležitější, tedy o krásné a napínavé duely, o fair play a hlavně o dobrou náladu v době adventní, se postarali sami hráči turnaje. Doufejme, že se příští rok opět ve zdraví a volejbalové náladě sejdeme. Tentokrát již v plném počtu. 

Publikováno v kategorii Různé.