Zprávy z IMPRO ligy

Po dvou covidových letech se mohly všechny první ročníky setkat a znovu si zkusit, jaké to je vymyslet ve dvou minutách improvizaci na vylosované téma, a tím si zopakovat znalosti z oblasti psychologie. Projekt se konal 5. května v dopoledních hodinách v hudebně GJO.

Studenti měli být schopni ukázat, že dovedou za 2 minuty vymyslet improvizaci a následně předvést scénku na témata, která se učili celé první pololetí. Nebylo to jednoduché, ale po pomalém začátku se všechny týmy dostaly do energie a provedené improvizace byly nejen zábavné, ale i poučné.  Celým projektem nás provedli moderátoři z řad studentů. Ti udržovali zábavu a napětí. Nelze opomenout ani práci pomocných rozhodčích, kteří bedlivě sledovali děj na jevišti a pomáhali hlavnímu rozhodčímu spravedlivě rozhodovat.

Nejlepším týmem se nakonec stali Svartovi šikulové z C1A, na druhém místě byly Micinky (C1B) a třetí se umístilo Dyvadlo (C1A). Viktor Guk (C1A) se stal nejlepším moderátorem a Matyáš Kovalda (C1B) zase nejlepším pomocným rozhodčím. 

Děkujeme všem studentům za vynaložené úsilí.

Zdeněk Maňák

Publikováno v kategorii Různé.